Mladí manželé se stěhují na bezpečnější místo. V jejich bývalém bydlišti byla totiž žena přepadena a následky stále těžce nese. Jenže ne všichni noví sousedé jsou přátelští... (oficiálny text distribútora)

Pitryx odpad!

Zdlouhavé, pomalé, začátek děsný, konec o to více. Celý film hraje hudba v pozadí a ta je nic moc. Dějově je to fakt kravárna a o konci ani nemluvím. Nejen, že mi tam scházelo jakékoli vysvětlení, ale ta nelogika byla otřesná. Snad by nějaké to plus mohli dostat herci, ale nakonec jsem se rozhodl nedat nic ani jim. 201306268303bts.Prima Cool ()

ivishka

Hmmmm...Co chcete na toto říct? Snad jen krásná Holly Marie Combs je jedinou skutečnou pastvou pro oči. Celkově nudný, bez vzrušení, bez šťávy,postrádám zde jakýkoliv náznak strachu... Nebyla jediná scéna, kterou bych předem nedokázala odhadnout a zasmála jsem se při několika "drámech".Hudba plná dramatu je asi tak jediné co se tvůrcům povedlo :-D ale ta to také nezachránila.Patrick Muldoon typický Béčkový herec stejně jako tento film nemá nic nabídnout kromě velkých kanál lamanche vrásků na čele a výsostně pozvednuté obočí v návalu dalších "velkých událostí"...Typický námět kdy jakýsi úchylný pedant ze sousedství pálí za sousedovou ženou a získává si ji přes kecičky,dárečky a podobné pytlovinky...kde to jsme????I já bych natočila a vymyslela stokrát lepší horor.... ()

LilyDeLarge

Na tohle jsem koukla jen proto, že jsem jednoho večera neměla co dělat a přepínala televizní kanál. A hle! Na co jsem nenarazila? Na tu, která hrála v Charmed, na Piper. Uhm, tedy Holly Marie Combs. Tak jsem si řekla jo, kouknu na to. Ale tak nějak zjišťuju, že všechny tyhle televizní filmy jsou...blbosti. A tenhle film obzvlášť! ()

igi B. odpad!

Stupnice stupidní a strašná sračka jako od Čétéčka... °-[.. . . . Hotová studnice žánrové žumpy. Už chápu, kam se chodí osmělovat naši veřejnočudlární zasloužilci při výrobě všech těch in-krimi-novaných >nedělňátek o osmé< - a bacha - jako bych viděl kracha Stracha... %-o . . . A víc už škoda slov... - - - - - (Poprvé a naposledy viděno a dohleděno do mečového finále /...málem jsem už hodil šavli.../ asi s pomatením mysli na >kůlové srajdovizi< , hovnocení 87, stupmentář zde navátý jako devátý - 1.1.2012) ()

mysicka

asi tak horor a mysteriózní jako já emo.. nebo že by se snad nějaká americká madame rosamunde pilcher dala na psaní strašidelných romancí? ()