Komisár Rex: Opäť v akcii

• Slovensko Komisár Rex (viac)
Taliansko, (2008–2015) (Alternatívna 90 min)

Kaspar Capparoni, Ettore Bassi, Francesco Arca, Fabio Ferri, Domenico Fortunato, Pilar Abella, Martin Weinek, Denise Zich, Irina Wanka, Hary Prinz, Fritz Karl (viac)

Rímsky hlavný kriminálny komisár Lorenzo Fabbri  pricestoval kvôli spolupráci s rakúskou políciou na vyšetrovaní dvojnásobnej vraždy z Ríma do Viedne – keď však po skončení tohto prípadu cestoval späť domov, neodchádzal sám... Hrdinský psí komisár Rex, hviezda viedenskej kriminálky a jeho nový kolega, ktorý dovtedy viac-menej nedobrovoľne „vegetoval“ na zaslúženej služobnej penzii, totiž cestoval s ním! Pretože hoci to málokto čakal, Rex sa s mladým Talianom vo veľmi krátkom čase skamarátil. Spočiatku si Rex v Ríme len veľmi ťažko zvyká. Nielenže sa musí chtiac-nechtiac prispôsobiť mentalite miestnych, ktorá je diametrálne odlišná od tej jeho rodákov, ale navyše absolútne neznáša špagety - a až neskutočne mu chýbajú jeho obľúbené salámové žemle! Nakoniec však aj za ne predsa len nájde adekvátnu, primerane chutnú náhradu... (TV Markíza)

Deimos

TV/// Obsazení 6/10 Děj 4/10 Hudba 3/10 Efekty 4/10/// +dobrá hudba v závěrečné honičce, celkem sympaťák ten Kaspar Capparoni, občas se najde hezký nebo vtipný moment -má to velmi řidké zápletky, slabé záporáky, spoustu chyb a nelogičností/// Jako fanoušek Rexe mi bylo líto, že tento seriál po 8 řadách ukončili. S návratem komisaře Rexe jsem už nepočítal a myslím si, že ani přijít nemusel. Dnes už nemá tento psí hrdina co ukázat a nabídnout. Navíc je na seriálu jasně patrné, že vše je jen naoko udělané, tak akorát na psa, aby to byl schopen zvládnout. Dnes už nikoho neohromí scéna kdy Rex vyběhne po zločincovi, náhodou má vždy poblíž něco po čem může vyskočit a padoucha srazit a pak už stačí si na něj jen lehnout a padlouch nemá šanci. Opravdu úsměvné když to řeknu slušně. Samotné zápletky a vyšetřování opravdu za nic nestojí. Různé legrácky jsou na úrovní Rexe z prvních řad, kdyžto dnešní divák je už dávno někde jinde. První řadu (v TV jako Návrat komisaře Rexe IX) jsem zhlédl skoro celou. Dáno i tím, že to vysílali v dobrém čase v 20:00 večer. Avšak pro druhou řadu (v TV jako Návrat komisaře Rexe X) si vybrali všední den dopoledne a to je myslím celkem pasé. Vlastně upřímně doufám, že se Rex už nevrátí, nechci si kazit ten příjemný nostalgický dojem z původního seriálu./// Celkem 42%/// ()

Wacoslav1 odpad!

Tak tohle je neskutecnej shit kterej jen parazituje na puvodnim serialu sice sem nevidel vsechny dily ale i tak si myslim ze to muzu zaslouzene ocenit odpadem tak s chuti do toho! ()

mzss1

Bohužel, na původní seriál to nemá ani omylem. Něco málo dokáže zaujmout, ale je to opravdu minimum. Případy nudné a ani už mě ten pes Rex zde moc nebavil. Nechchi dát odpad už asi kvůli citovému propojení k tomuto seriálu z dětství, kdy mě rozhodně bavili starší díly. Takže hodnotím ze soucitu na 15% = * ()

Zodd

Byla tu poklidnější atmosféra a Rex vždy všechny dostal, takže hlavní element originálu se podařilo přenést. Ani původní Komisař Rex nebyl žádný zázrak, ale Reginald holt chybí. Akorát mi uniká, co je s tím hromadným odpadováním rutinných krimi seriálů s nižším rozpočtem, ať jsou jakkoli naivní nebo podprahově moralizující (ovšem telenovely, soap opery a mnohé novodobé české seriály, to docela dost chápu). ()

MiiRA odpad!

Narazil jsem náhodou na pár dílů, ale bohužel se to nedá sledovat déle, než pár minut. Příšerné. Zlatý starý Rex, ale tento italský návrat slaboučký čajíček. ()

korbitch22

Měl sem tam dvě hvězdičky,páč sem pár dílu viděl a musel jsem uznat,že je to dááleko lepší než díly s těma dvěma nesympatickejma kokotama(ta ženská stim kudrnatym nařvanym prckem ;-D ) Díly s Moserem sem miloval a díly s Brantnerem sem si po čase taky oblíbil.SPOILER :-) když mi před lety odpráskli Mosera,plakal jsem několik týdnů a na Rexe na čas zanevřel..... to co jsem ale viděl nedávno v Návratu......aby mohli definitivně ukončit tuhle dlouholetou tradici,kde šikovnej ovčáček honí lumpíky....tak ho jeden italskej makarń zastřelil.....to není možný!Rex je mrtvej.....to sem zrudnul a mít po ruce toho italskýho špagetožrouta co to napsal....rozkoušuho k smrti.Jedna velká éra,mého kdysi nejoblíbenějšího seriálu skončila nejhuř jak mohla...pche! ()

ArsenalEagle odpad!

Komisař REX: 4/10 Herecké výkony: 1/10 (hlavní hrdina po boku Rexe je naprosto typický němec, příde mi strašně nepříjemný a.. No coment) Hudba: 3/10 Scénář: 1/10 Místy až moc jednoduché.. vždy se najde místo, kam se může REX schovat, na něco zkočit,.. Bandité úplně neschopní troubové. Nevím, myslím, že se Návrat ani nemusel uskutečnit :) 1/10 ()

Colonist odpad!

Rex byl v kurzu tak před deseti lety, v dnešní seriálově době už nemá co pohledávat. Staré díly s Moserem mají něco do sebe i dneska (když se necháte unést nostalgií), ale s každou změnou Rexova páníčka seriál upadal. Italská řada už vážně neměla vzniknout. Někdo prostě neví, kdy skončit... ()

major.warren

Slušný seriál. Některé příběhy jsou možná trochu lepší než z původního Rexe, ale jinak je skoro stejný. Špatné dialogy, slabý scénář. To všechno má i starý Rex. Italové neudělali špatně, že natočili toto pokračování, ale měli si sním trochu víc vyhrát. Kaspar Capparoni jako komisař Fabbri byl velmi dobrý a myslím, že po úplně prvním Rexovo pánovi, komisaři Moserovi, byl Fabbri druhý nejlepší. Po něm byl komisař Rivera a po něm komisař Terzani. To už není úplně ono. S Fabbrim tam byla sranda a seriál byl tak výš. Vizualita seriálu nic moc. Hudba krásná. Nahraná Českým národním symfonickým orchestrem, co víc si přát. Pes, který zde hraje Rexe v prvních sériích s komisařem Fabbrim je velmi dobrý, ale na původního Reginalda Von Ravenhorsta nemá nikdo. Z postav mám rád komisaře Fabbriho, inspektora Moriniho, inspektora Monterrosu a nadřízeného Phillipa Goriho. U mě pěkné tři hvězdičky:-). Samozřejmě ještě zdůrazním, že všechny tyhle levné krimi seriály jsou podle mě velkou slabinou pro některé z nás. Nepatří k mým nejoblíbenějším seriálům, ale když ho dávají, tak se holt podívám. ()

GILLWANDER odpad!

Pôvodný nemecký Komisár Rex mi bol proti srsti ale tento bol aj proti morálnym zásadám. Taliani by si radšej mali vopred rozmyslieť, či budú fakt realizovať projekty, ktoré už v minulosti neprekvapili skôr pohoršili filmovú spoločnosť. Vhodné do odpadu...0% ()

hhannie

Po odchodu Tobiase Morettiho v roli Mosera to už stálo za houby a tohle už je opravdu naprosto zbytečné pokračování v rukou Italů, které navíc nemá moc společného s původním komisařem Rexem. ()

lekr

S původním a mým oblíbeným Komisařem Rexem to nemá nic společného!! Náměty, scénáře, herecké výkony, to vše je příšerný!! Jedna hvězdička za skvělýho pejska, toť vše!! ()

Andre3000

V Rakousku došla nápaditost, takže nás asi čekájí tituly Návrat návratu kmisaře Rexe, Komisař Rex po 20 letech a Nesmrtelný komisař Rex, nebo už jim konečně dojde, že je to pasé? A když jim to nedojde, dojde to českým televizím aby to nevysílaly? ()

WolfR odpad!

Už rakouský Rex nebyl žádný zázrak. A Rex po italsku, tak to už je katastrofa! Ten pes je tak strašně otravný! Odpad! ()

wafc odpad!

Tipuji, že pravidelnými diváky jsou lidé po lobotomii nebo vězni, co nemaj v cele nic jiného než program s homopsem Koksem. Zdravíme Davida. EDIT: Zdravíme i Petra a další polityšns. ()

filmmovier

Ve dvanácté řadě nastoupí Rexův nový, PÁTÝ páníček, nějaký Rivera, a myslím, že by to měli ukončit hned. Rexe mám rád, a tohle si nezaslouží. Jinak všechny díly s Fabbrim se mi opravdu docela líbili... ()