Hvězdy forenzní vědy řeší ty nejkomplikovanější zločiny. Forenzní faktor představuje nejlepší světové detektivy využívající nejmodernější investigativní nástroje, aby dopadli ty nejnepolapitelnější zločince. Sledujte, jak nejmodernější forenzní technologie v kombinaci s lidským důvtipem přispívají k objasnění násilných a často mediálně sledovaných zločinů. (oficiálny text distribútora)

MM_Ramone

"F2: Forensic Factor" - Verná rekonštrukcia závažných zločinov a následný postup ich vyšetrovania. Zobrazenie skutočných udalostí poskladané z výpovedí detektívou, policajtov, svedkov a príbuzných obetí. Odhalenia a jasné usvedčenia vrahov vďaka práci forenzných, súdnych, znalcov. Zaujímavým spôsobom spracovaný kriminálny, dokumentárny seriál z kanadskej podukcie. *** ()

Brenda.Ch

Skvělé ! Sledovat práci policie a dalších složek při objasňování zločinů - to je detektivka se vším všudy, dobře natočená, poutavá. Takových seriálů víc ! ()

FireTight

Velice zajímavý kriminální pořad, ve kterém máme alespoň částečnou příležitost nahlédnout do skutečného vyšetřování skutečných případů skutečnými policisty. Je až neuvěřitelné, o kolik se skutečnost liší od televizních kriminálních seriálů... Nejmarkantněji je rozdíl vidět při sledování skutečných členů CSI, kteří od svých "seriálových kolegů" nejsou bohy, ale obyčejnými vyšetřovateli! :D Doporučuji všem, kteří mají rádi kriminálky. ()