Frankie a Johnny jsou velkou atrakcí na zábavní lodi, plující po Mississippi. Johnny však prohraje každý dolar, který společně vydělají, což dělá Frankiemu velké starosti. Vztahy mezi nimi se nezlepší, ani když si Johnny přizve k ruletovému stolu svůdnou Nellie jako maskota pro štěstí. Skutečně nakonec vyhraje velké peníze, ale vše zkomplikuje tělesný strážce Nelliina přítele. (oficiálny text distribútora)

Chajimwitz

Elvise jako zpěváka uznávám a občas si i pustím nějakou tu jeho hitůvku,ale jako herec stojí za starou Belu.Nevzpomínám si,že bych s ním kdy viděl nějaký film,který by mě zaujal.Bohužel ani tento není výjimkou. ()

velkyvezir

Jak jde o Elvise, jsem nekritický. Já se u toho bavil, pohodárna na nedělení odpoledne, kde ty songy nejsou umělě našroubované jako v jiných Presleyho filmech. ()

kaylin

Taková blbina z výletní lodi, kde bylo prostě největší atrakcí to, že se hlavní role ujal Elvis Presley. Ten zde sem tam zazpívá, což je docela fajn - vlastně film je nejlepší, když se v něm zpívá - ale dějově je to celkem nuda, kterou nic moc nezachrání. Technicolor barvy jsou zde ale parádní. V tom je to příjemně retro. ()

Skip

Nejsem fanda ani znalec Elvise jako zpěváka, ani jako herce, ale řekl bych, že tento film patří k těm jeho lepším. Děj je to prostý, až kýčovitý, ale najde se tam docela dost vtipných dialogů, a proto bych řekl, že je to za tři hvězdičky. Ovšem nevím, co by mě přinutilo podívat se na to znovu. ()