Mladá spisovateľka detektívnych románov Sara Wildeová prichádza do malého mestečka na brehu priehradnej nádrže, aby tu v pokoji napísala nový román, na ktorý čaká jej vydavateľka a priateľka Lillian. Čoskoro po príchode sa zoznámi so svojím susedom, atraktívnym a oveľa mladším Michaelom Ellorym. Muž patrí k jednej z najbohatších rodín v kraji, s otcom Edwardom však nemá najlepšie vzťahy. Aj keď sa len občas vidia a pozdravia, príjemný svalovec sa stane pre Saru vítanou inšpiráciou a jej románu sa darí. Pre inšpiráciu si Sara zvykla fotografovať aj tie najbezvýznamnejšie scény a osoby okolo seba. V mestečku sa už čoskoro roznesie, že tu býva slávna spisovateľka. Niektorí ľudia ju berú, napríklad kníhkupec Bruce, jeho žena Beatrix či čašník v kaviarni Lewis, ale jej zvedavá susedka Marie ju len ohovára a špehuje. Na návšteve u nej si všime, že fotoaparát je obrátený k Michaelovým oknám. Sara pristihne Michaela uprostred prudkej hádky s miestnym mladíkom Jasonom. Večer vidí, ako k nemu prichádza akási mladá žena, s ktorou sa vášnivo bozkáva. Hneď druhý deň nájdu Michaelovo telo na brehu vodnej nádrže a niet pochýb, že ho zavraždili. Šerif Darren Sayers a jeho zástupca Dave Walsh začínajú vraždu vyšetrovať. Netrvá dlho a ich podozrenie padne na Saru - býva hneď vedľa, je tu "cudzia", čo keď chce len zistiť, že sa jej vražda prepečie? Už onedlho sa všetci začnú pozerať na Saru ako na podozrivú, čomu výdatne prispieva aj jasný postoj Michaelovho otca Edwarda, ktorý tvrdí, že jeho syna rozhodne zabila ona. Sara si všimne, že ju niekto sleduje v čiernom športovom mustangu. Keď jedného dňa zistí, že sa jej niekto vlámal do bytu, všetko rozhádzal a zničil jej počítač, pochopí, že jej snaha objasniť Michaelovu vraždu a zmyť zo seba podozrenie sa niekomu nepáči. Zrejme skutočnému vrahovi... (TV Wau)

eraserhead666

Ano, je to televizní film, takže jednoduché, prosté a přímočaré, s neskutečně kouzelně náhodným odhalením vraha (tedy, ono ani tak nejde o náhodu jako o to, že je vrah prostě debilní idiot a stejně vás to napadne ještě předtím). Ale... Dina Meyer umí každým svým skousnutím rtu řádně zahýbat šaltpákou a minimálně třetinu filmu chodí v kozačkách. DINA MEYER TŘETINU FILMU CHODÍ V KOZAČKÁCH! Jo! Víc prostě vědět nepotřebujete. ()

vodkasesemte

Boy Next Door, jo? Takový porno. Ted si přijde zneužitej. Na to se nemužu dívat. Tydle metrosexuální filmy s psychopatama mě ničí. Ted přijde podat ruku tatínkovi… Co si ten zkurvysyn myslí? Tvl, co s takovym nadrženym zmrdem, co ti ojede starou? Jak to s ním zkoulet, aby ho nehledali moc blízko u baráku. - I see a pattern of disturbing behavior. Poor impulse control - You know, what I see? - A pathetic old woman whos trying to look and act like aomething shes not - Something shes never will be, because all she is is a dried up, sirty, fuckin cunt - Borec! Začal se mi líbit, už jak tomu punkáčovi rozbil hlavou šatní skřínku - Tvl, tomu kryplovi není divný, že s ním jde na rande nejlepší holka ze školy? - Jen jí nalož, kurvičce! - ONCE MORE I MUST BRING WHAT IS DARK TO LIGHT - Im not questioning, you are integrity here - Its time for you to drive this bad boy - Ty si idiot. Místo toho, aby mu u večeře rozbil držku, protože fakanovi je hovno do toho, co jeho fotr dělá, kdy se vrátí domu, tak ho nechá řídit auto - Come on, boddy, slow down - You like to drive fast, isnt that right? I mean, why else get a car like this? - Tady měl režiser nějaký osobní problém, nebo se nám snaží přiblížit běžné problémy dneška a nesere se s tím. Určitě to filmu hodně přidává a odlišuje jej od tradičních rodinných klišé, kdy student píchá učitelku a a starej o tom neví - Jak dlouho ten film natáčeli? Nepřibrala? - You took pictures! - A video, actually. Capture the moment - Go fuck yourself! I would rather fuck you - Musíš ho zabít - Nebo se mu podvolit, děvko - Whats your plan? …exactly - That video like the proof of our love - And none of this will ever see the light of day, if you let me show you what possible. - Bcs I willl never ever let you go - Okey, we can look at this picture and we see, we know (protože ji nazval malou kurvičkou), that hes a psychopath, but its not the way the rest of the world is going to see it (proč pak by ne) - It wont sse the light of the day - Hm, myslim, že seš jeho favoritka - Call you later, dobře! Na poslední chvíli jsem to čekal! Ty brzdy mi předtím nedošly - Ted tu svini rozseká na malinký kousíčka, alespon doufám - I got a bit of a temper… Theres no denying that. But sometimes it gets the best of me - Like when I feel like Im being bullied. And no one likes to be bullied, Vicky - Can I call you Vicky? I mean, given that Im in your house and its after hours, calling you Vice Principal just feels wrong - Nemá chybu - See, my guess, Vicky, is that, uh, you dont like to be bullied. I mean, who would? - Slyšíte ty housle v pozadí? - But thats what you were doing to me today (tak to má bejt, příčina a následek) - Ta kočka! - Doufám, že ji sejme, tu starou čubku, a nenechá se převíst! - Dobře s tou sviní zatočil, ted tu druhou - On má i jejího fotra! - You cant interfere with destiny - Tvl, to je psycho! - Sometimes even heros have to make tough choices - Nakonec dal rodinu dohromady a sejmul tu starou svini - Written by Barbara Curry, ženská a její sny… - Produced by Jennifer Lopez, aha, to byla ona - Doporučuju! () (menej) (viac)

Thomick

Ale tak úplně zlé to nebylo. Navíc jakkoliv je Dina Meyer šílená herečka, co by si dolní ret nejradši prohryzla skrz naskrz, koukat se na ní dalo, to né že né. ()