Sportovní zábavná televizní soutěž, kde hlavní protagonisté plnili nejrůznější úkoly v rámci rozličných sportovních disciplín. Vše uváděl známý herec, moderátor a bavič Martin Dejdar. (Paity)

kingik odpad!

"Gaučing" nebyl povolený a muselo se hýbat kostrou. Pro mě v tomto případě zdravým sportovním pohybem k lepší a delší smrti. Dejdar s Výbornou ani nevypadali na typické sportovní typy i když se nasoukali do sportovního oblečení o pár čísel menšího, aby jim to asi zvýraznilo špeky. Lezení na laně, skákání přes překážky a další blboviny co už v té době byly out, ale stále to mělo diváka udržet v naději, že přijde něco extra. Přišel Stallone, ale moc dlouho se nezdržel a o nic nepřišel ani (nesportovní) divák. Tohle nebývale nudné sportovní zápolení je už naštěstí zapomenuto. Mé hodnocení: 0% ()

duklak2

Nešlo o tak špatný pořad, jak se na první pohled může zdát. Dejdar rozhodně nezklamal. Za to jiní se moc nepředvedli. Je to škoda. Potenciál byl celkem velký. ()

cariada

Dneska už by se asi podobný pořad nedal natočit, ale tenkát se to to nechalo, sportovní zábavná soutěž, celkem koukatelný na to, že to je od Novy. ()

Paity

Až na ten stupidní název to nebylo opravdu tak zlé, jak to vypadá. Kdo to určitě pozvedl byl Martin Dejdar. Kdo naopak zklamal, i když velmi očekávaně, je Lucie Výborná se svými "výbornými" hláškami. ()