Veronika je nadšená přestavbou a novými možnostmi. Rozhodne se, že si zařídí vlastní kosmetiku, a prosí Scarlett o pomoc. Honza a Lucka spolu chodí a Lucie uvažuje o tom, že spolu začnou žít i intimně. O Honzu se začne zajímat StB, protože se vídá s Tondou. Chtějí, aby Honza na Tondu donášel. Karel a Eva musí opět do školy, tentokrát kvůli tomu, že Matěj vykládal jakési politické vtipy o přestavbě. (Česká televize)

• Natáčelo se i na stanici metra na Karlově Náměstí. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)
  • V 9. minutě (Eva se v práci baví s Veronikou o salonu krásy) zazní píseň „Málo mě zná“ od Ivety Bartošové. V 18. minutě (Veronika si zkouší krémy v práci) zazní píseň „Oheň voda vítr“ od Dalibora Jandy. Ve 26. minutě (Scarlett a Veronika řeší kosmetický salon) zazní píseň „Levandulová“ od Hany Hegerové a Petra Hapky. Ve 34. minutě (Karel si v práci stěžuje na Honzovo chování) zazní píseň „Zůstanu svůj“ od Karla Gotta. V 38. minutě (večeře Francových u Veroniky) zazní píseň „Vana plná fialek“ od Hany Hegerové. Při závěrečných titulcích hraje píseň „I Wanna Dance With Somebody“ od Whitney Houston. (JenYu)