Lucka nacvičuje skladbu „Poupata". Na spartakiádu přijíždí do Prahy cvičit i Mária. Mária se v Praze seznámí s bývalým ředitelem Jeníkem a zamiluje se do něj. Ota Slaňoch se pomstí Kohoutkovi. Iveta se s Kohoutkem definitivně rozchází a stěhuje se do Pardubic k Radkovi. Eva se Zuzkou se snaží vymyslet, jak dát dohromady Karla s Tondou, ale nakonec se pohádají víc než oni. (Česká televize)

• V 7. minutě (Lucka nacvičuje na spartakiádu) a ve 43. minutě (Lucka cvičí na Strahově) zazní píseň „Chvíle zrání“ od Michala Davida. V 10. minutě (Karel čte doma noviny) zazní píseň „Jako za mlada“ od Olympicu. V 18. minutě (Slaňoch se v baru domlouvá se zloději) zazní píseň „Někdo nám do toho vlez“ od Jitky Zelenkové a Miloše Skalky. Ve 27. minutě (mejdan s vojáky u Lucky) zazní píseň „Wild Boys“ od Duran Duran. Ve 32. minutě (Lucka na gauči s vojákem) zazní píseň „Hello“ od Lionela Richieho. Ve 34. minutě (Zuzka se baví s Evou na chatě o spartakiádě) zazní píseň „Neposlušné tenisky“ od Lucie Bílé. Ve 44. minutě (záběry ze spartakiády) zazní píseň „Poupata“ od Michala Davida. Při závěrečných titulcích hraje píseň „Ghostbusters“ od Raye Parkera Jr. (JenYu)
  • Natáčeno v Praze - Petrovicích, Strahovském stadionu, Podolí, náplavce pod Jiráskovým mostem. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)