Babi slaví osmdesátiny, a tak rekapituluje svůj život a vyhazuje staré věci. Zuzka vyrobí babi k narozeninám originální dárek. Eva se necítí dobře a začne uvažovat, jestli není těhotná. Scarlett dá Jardovi nůž na krk – buď si dá život do pořádku, najde si ženu a postará se o dceru, nebo mu nepůjčí peníze. Přemluví Jarda Veroniku, aby se k němu vrátila? Iveta navazuje nové známosti. (Česká televize)

Mistr119

Dlouho jsem nesledoval...ale mám pocit, že vztahy se celkem posunuly - po té době mám pocit jakobych sledoval "Růžovku" nebo jinou běžnou soap operu.. nicméně ke konci celkem pěkně dojemné.. :) ()

• Natáčeno v Praze. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)
  • Zuzana Sovová (Hana Vagnerová) na diskotéce podává kabelku svému manželovi, ale v dalším záběru se blíží k parketu opět s kabelkou na rameni. (rublik05)
  • V 7. minutě (diskotéka u Slaňocha v baru) zazní píseň „I Was Made For Lovin’ You“ od Kiss. Poté (stále na diskotéce) zazní píseň „Hot Stuff“ od Donny Summer. V 8. minutě (Honzík doma poslouchá kazeťák) zazní píseň „So Serious“ od Electric Light Orchestra. V 11. minutě (Karel, Iveta a Zuzka tančí na diskotéce) zazní píseň „Da Ya Think I’m Sexy“ od Roda Stewarta. Ve 13. minutě (Honzík poslouchá doma kazeťák a hlídá Majdu) zazní píseň „Holidays In the Sun“ od Sex Pistols. Ve 22. minutě (babi hraje doma šachy) zazní píseň „Motýl“ od Jiřího Šlitra a Jany Malknechtové. Při závěrečných titulcích hraje píseň „Windsurfing“ od Jiřího Korna. (JenYu)