Vyprávěj - Série 4

(séria)
Rodinný / Komédia / Dráma
Česko, 2012, 13 h 52 min (Minutáž: 52 min)

Scenár:

Rudolf Merkner

Hudba:

David Solař

Svatopluk Skopal, Veronika Freimanová, Andrea Růžičková, Roman Vojtek, Nina Divíšková, Hana Vagnerová, Lucie Šteflová, Jaromír Nosek, Betka Stanková (viac)

topi80

Musím ocenit, jak si tvůrci s "převratovým" obdobím poradili. Vše důležité bylo ztvárněno, navíc pohled na události očima různých postav dával divákovi možnost vybrat si právě ten svůj pohled. ()

Lachtaan

I když bylo slibováno, že se ještě dočkáme pořádného nášupu dílů, což měla zařídit i oznámená 5. řada, všechno už pomaloučku směřovalo k cíli, který byl stanoven a i zmíněn ve zcela první epizodě seriálu. Ke všemu vedla ještě dlouhá cesta, ale u některých postav již bylo bohužel poznat, že pro ně scénáristé vaří z vody. I tak jsem Vyprávěj ale stále miloval. 8/10. ()

Eire

Nostalgia za Neznou Revoluciu a porevolucnou euforiou funguje. Mal som cca Honzove roky vtedy... 75% Skoda ze tu serial uz neskoncil, alebo aspon; ze na roky 1995 - 2005 nevymenili hercov, stari Dvorakovci totiz vobec nezostarli.... :-( Nebolo to uz vobec uveritelne)..... Trochu nastavovana kasa a varenie z H2O... ()

• Natáčeno v Praze na Albertově, Vyšehradě, Národní třídě, Bartolomějské ulici. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)
  • Ve scéně, kdy se táborníci chystají na parkovišti ČST k odjezdu, si je možné všimnout, že jedni rodiče přivezli své dítě vozem Moskvič 2141 Aleko. Díl se odehrává v létě 1989 a tento typ vozu bylo možné zakoupit až od podzimu tohoto roku. (cundak)
  • Natáčeno v Praze na Loretánském náměstí, Žižkově, Motole - ulice Pod Homolkou - dům Dvořákových. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)