Půvabná černá komedie vypráví příběh argentinské rodiny zapředené do sítě lží, které se všechny vztahují k vymyšlenému dobrodružství ztraceného syna, jenž posílá z cizích země dárečky. To, co začíná jako osvobozující hra, se postupně stává pastí, ze které nikdo z rodiny nemůže uniknout. [Festival nad řekou Písek 2009] (oficiálny text distribútora)

TheRaven

Nevěděl jsem jestli se dívám na zvláštní jihoamerickou komedii nebo na vážné, ale netradičně odlehčené drama. Mé dojmy z filmu zřejmě také ovlivnila těžká únava a fakt, že to byl asi šestý film v řadě, navíc noční projekce. Ale jak napsali klucí, rejža velmi sympatický a snad se s jeho filmy ještě setkáme, i když mezi debutem a prvním celovečerákem měl dlouhých 11 let. Snad už to příště zvládne rychleji. (FNR Písek 2009) ()

hippyman

tak trochu gudbájleninoidní příběh o tom, že lež má krátké nohy a stejně nepřinese nic dobrého... po hodince už se člověk trochu nudí, ale rejža je sympaťák, takže půlhvězdu přidám... 60% [Festival Nad Řekou, 2009] ()

bassator

RIVER FILM FEST - Festival nad řekou 2009 - ARGENTINIAN CINEMA - Argentinský film - Viděno na festivalu kvůli strašně sympatickému režisérovi Diegu Sabanésovi a očekávané diskuzi k filmu dvakrát - Viděno 1 + 2/3 filmu - 80% ()