Paříž, město umění a elegance, se stává smrtící arénou boje mezi dobrem a zlem. Americký historik Jack zkoumá pařížské krypty hluboko v podzemí. Neuvědomuje si, jak blízko je k uvolnění děsivé síly, která bude bojovat o celé teritorium... (oficiálny text distribútora)

Mickey17 odpad!

Tento "film" som vydržal dívať 30 minút, aj keď úprimne plakal som od smiechu :) malo by to byť skôr v kategórii komédia, či už tajomná desaťročia tajomná krypta, ktorá je vysvietená v každom zábere, potom veľký balvan, ktorý by ste možno ťažko hľadali aj v lese padne na auto uprostred Paríža a ďalej sa to už nedalo pozerať, nechápem ľudí, ktorí môžu niečo podobné natočiť a ešte sa tvária, že sú normálni. ()

Godhaj

,,Chci říct, že dokonalost provedení je neuvěřitelná.“ Další film o Gargoylovi terorizujícím nevinné béčkové herce u mě dopadl trochu hůře než Winorského originál. Samotná stvůra vypadá úplně stejně jako v předchozím filmu a je poměrně často vidět. A teď k záporům. Sledování je docela nuda. Postavy nejsou zábavné a ve druhé části už divák musí přetrpět neskutečně dlouhé prolézání podzemí, které postrádá špetku nápaditosti. Potěší tak už jen šíleně zmatený kněz a poměrně sympatická novinářka. ()

StrYke

Další film, u kterého nechápu hodnocení, a to tentokrát dvojnásobně. Hrozba z temnot má sice neskutečně nudné momenty a poměrně amatérské provedení (to hlavně kvůli vysloveně televizní kameře), ale krom toho je to docela pohodový snímek s dobrými hereckými výkony (Eric Balfour má rozhodně na lepší filmy, než je tenhle), dost dobrým vzhledem chrliče - a to mě překvapuje, že píši, ale chrlič vypadá fakt bezchybně a ani na něm není zas až tak vidět, že je digitální; sympatickými postavami, trochu zajímavými zvraty a s vydařeným posterem :). A jestli si chcete někdy pustit fakt špatný filmy, koukněte se na Krysaře, Vánoční zlo nebo Katakomby - ale je opravdu zajímavé, že všechny tyhle filmy mají modrou barvu, proto si začínám myslet, že jsou tu vážně hloupý lidi... ()

Laca1313 odpad!

Sice jsem čekal, že to bude blbost, ale to co jsem viděl předčilo i mé očekávání. A to v silně negativním smyslu. Hrozná kvalita, dementní dialogy (a ještě vylepšený tím, že část byla dabovaná a část byla ve francouštině s českými titulky, ale to nebyla špatným dabingem, ale samotným filmem, kde chvili mluvili v angličtině a chvíli francouzsky), a ani ty krvavý scény film nezachrání. Pro mě čistý odpad a jeden z nejhorších hororů tohoto typu, který jsem kdy viděl. ()

drankeryth odpad!

Och nie, ved to vyzera ako televizny film a aj to bol. To je skoda, lebo aj film bol katastrofa bez stipky napadu. Najviac vo filme prevlada nuda, nuda a znova nuda. A po gargoylovi ani neni moc vidiet, stale donekonecna ukazuju nudne pasaze filmu, hodiace sa skor do poobednajsieho vysielania na barsakej stanici v telke. Jedine pozitivum som vo filme videl znazornenie netvora, za ktoreho sa vobec nemusia hanbit a to je asi aj vsetko. Skoda strateneho casu pocas sledovania tohoto odpadu. Dlho som sa premahal aby som to dopozeral az do konca, ale zvladol som to:) A tie suboje s Gargoylom su absolutne trapne a je ich aj tak minimalne pouzitych vo filme, co mi aj tak nevadi, pretoze to aj tak stalo za prd. Raz dokonca ukazali, ako Gargoyl rukou odtrhol jednej zene hlavu pocas letu. To asi aj bolo jedine, co sa tyka poriadnej akcie od netvora. Stale donekonecna ochranoval svoje vajcia, ale ani za boha ich nevedel uchranit od nebezpecia. To bol teda magor a ani nie moc sikovny. Ved na konci filmu aj na to doplatil a velky hrdina farar sa s nim odpalil do povetria. Kto nevie aky je tento film, tak vam len poviem toto: Ak sa chcete unudit k smrti a davno ste uz nevideli odpad, tak hravo siahnite po tomto striebornom kotuciku a pozrite si tento skvost:) Pozitivum vidim aj v peknom obale, ktory je druhe pozitivum, na ktore by som aj zabudol. ()

• Natáčelo se převážně v rumunské Bukurešti. (SOLOM.)