Ústřední postava amerického dramatu režiséra Michaela Apteda z produkce HBO je tím nejnepravděpodobnějším hrdinou, jakého jste kdy mohli potkat. Socrates Fortlow, bývalý vězeň s problematickou minulostí násilníka a neméně komplikovanou současností, se vrací do L.A.. Tam sice marně hledá práci, ale dotkne se životů svých sousedů, k nimž patří muž umírající na rakovinu, mladý pár snažící se vyrovnat s manželskou krizí či chlapec, jemuž hrozí, že se zaplete s pouličním gangem. Díky vnitřní síle se Socratovi podaří najít tu správnou cestu mezi dobrem a zlem a vyrovnat se nejen se světem, ale i sám se sebou. V hlavní roli exceluje renomovaný americký herec Laurence Fishburne. (oficiálny text distribútora)

Martin741

Takze konecne mam aj ja ako prvy komentar, dlho sa mi pri komentovanui stavalo, ze ako prvy bol Karel Chrocht, teda Karlos80. Lorenc HoriacaRyba /Matrix 1 -3, Bobby 2006/ je celkom slusny herec, tuna sa predstavil ako vazen s problematickou minulostou a komplikovanou sucasnostou. Hlada si pracu, stretava stareho dedka, manzelsky par s krizou vo vztahoch, proti svojej voli sa stal hrdinom, pricom ide o najmenej pravdepodobneho hrdinu, akeho by clovek kedy stretol. V roli dedka bol tusim Bill Cobbs /Dost/ a videl som aj vyhasnuteho Billa Duke-a /Commando 1985, Predator 1987 - oba s Arnoldom CiernymCernochom/. No a natocil to do rezise sa celkom vyznajuci Michael Apted /Agatha 1979, bondovka World is not Enough, Gorliy v Mlze 1988/. 61 % ()