joelly01

Neni zde obsah filmu, procez k obsahu: Pri nataceni pornofilmu je uskrcena hlavni "Hrdinka". Jedna se o Pornofilm typu "gangbang", procez neni moc jasne, kdo (krome pronoherecky se ucastnilo nataceni dalsich 26 "hercu") ji vlastne zabil... Mnichovsti komisari rozjizdi vysetrovani a navrch vyplouvaji zajimave skutecnosti nejen o zavrazdene pornoherecce, ale take o jeji nejblizsi rodine a pratelich. Muj dojem: No ty blaho, na to ze Tatorty jsou primarne urceny duchodcum na nedelni vecer se tenhle dil docela rozjel! Pamatuji si na Tatorty s Schweigerem, jak si na ne duchodcovska Lobby stezovala ze to prece neni vhodny Tatort, neb Til tam nekolikrat letmo naznaci soulz a jednou je mu tam videt Zadek. To muselo byt v nedeli u televize infarktu! Tady jde totiz videt skoro vse a velice nechutne detaily jsou Vam dovysvetleny formou komentaru (no, kdo by si chtel zaplavat v bazenku plnem ruznych vyloucenych telnych tekutin?). Nevim, co si mam o tomhle Tatortu myslet, ale dochazim k zaveru ze se mi asi moc nelibil. Zde bych se postavila na stranu "duchodcovske Lobby" a trvala na tom, ze mene je nekdy vice. Bylo mi to tady asi moc graficke. Vraha jsem navic uhadla asi po pul hodine a pak uz se mi to docela vleklo. Jsem zase o neco chytrejsi co se Porno Terminologie tyce, ale to zas neni neco na cem by mi kor extra zalezelo a davala tomu Kredit za "added value". Tatort nic moc. Dal bych nedoporucila. Navic nemam moc v lasce Miro Nemce. Klenot mi rikal "to se ti asi libit nebude" a mel docela pravdu. Sam pri filmu usnul. Davam dve, neb uplny prusvih to ovsem take nebyl. ()