Inženýr Jim Montgomery (William Powell) doprovází blondýnu Ethel George (Natalie Moorhead) do jejího bytu ve stejném domě, kde žije i on. Tam na ni čeká Warden (James Durkin), který měl podle ní být v Chicagu a Jim jako gentleman odejde. Ti dva se ale hádají a po chvíli seběhne Ethel ze schodů a vrazí do Jimova bytu s výkřikem: „Zavřete, on mne zabije.“ Warner ji začne škrtit, muži se porvou a Jim ho praští tak, že Warden vypadne z okna a zabije se. Ethel uteče, bojí se skandálu a novinářů. Policista Mike Kearney najde svědka, který tvrdí, že muž byl z okna vystrčen a naopak se nenajde Ethel, aby dosvědčila, jak to bylo. Končí to soudem a doživotím pro vraždu. Podaří se mu uprchnout a skrýt se v Suffolku v Severní Karolíně, kde vede mlýn pro otce své milé, Edith Wentworth (Marion Shilling). Ethel se ale dozví, kde Jim je, dojede za ním a chce 5 000 amerických dolarů za mlčení. Na místo dorazí i Kearney a řešení je skutečně nečekané. (Peabody)

Peabody

docela slušný zvukový film na to, jak málo zkušeností s tím tehdy měli. Zápletka zajímavá a řešení nezvyklé, stojí za vidění. William Powell jako obvykle, Marion také, prostě klasika ()