Priamy prenos z pohrebu Michaela Jacksona. (djsaly)

TheMaker

Nechápu proč ty fanoušky nepustily na pohřeb zadarmo. Takhle vydělávat na zesnulém - odporné. RIP Michael. Doufám, že už se netrápíš a jsi konečně na lepším místě. Budeš nám chybět ! I love you. :,-((( ()

castor

Dle mého důstojné, vkusné, milé, nijak přeplácané.. Jackson nebyl podivín, jen se s podivným světem musel potýkat celý život!! ()

MM_Ramone

Beriem v úvahu ohlasy niektorých uživateľov o nemorálnosti hodnotenia tohto titulu. Uznávam, že kriticky sa vyjadrovať ku kvalite poslednej rozlúčky s človekom je pomerne neobvyklé. Ale Michael Jackson nebol obyčajný človek. Bol to výstredný umelec, svetovej triedy, o ktorom chyrovali všeliaké zvesti. Iste na nich bolo dosť pravdy. Zvláštny podivín, krehká duša. A ani jeho pohreb nebol obyčajný. Bola to pompézna morbídna show s obrovskými ziskami. Michael Jackson bude stroj na peniaze ešte aj dlhé roky po svojej smrti. Koncertom na vlastnom pohrebe sa začína jeho záhrobná kariéra. ** ()

Smok

Napriek tomu, že môj hudobný vkus je na míle vzdialený od toho, čo vytváral Jacko, nedovolím si pohreb človeka hodnotiť nejakými hviezdami. Za čo ich mám udeliť? Či bol dobre uložený v rakve, alebo mal dobre natiahnuté biele ponožky? Poďme rýchlo hviezdicovať aj pohreby Lady Di, Waldemara Matušku, alebo manželky bývalého prezidenta Schustera, len nech ich sem rýchlo niekdo nahodí... ()

klerik

Ešte trápnejšie ako zarábať na niekoho smrti, je mať na ČSFD: Hudobný / Publicistický / Reality-TV, Hrají: Mariah Carey, Jennifer Hudson, Janet Jackson, Queen Latifah... ()

korbitch22

jakej má proboha důvod,hodnotit pohřeb?může mě někdo říct jedinej rozumnej argument proč to tady je?je tady pohřeb monroe?nebo swayezyho?asi těžko co.pět hvězdiček za krásný songy a opravdu dojemný povídání kamarádů a rodiny,hlavně jeho dcera mě fakt zdrtila.no a odpad za to že nechutně vydělávaj úplně na všem,co je s michaelem spojený,včetně jeho pohřbu.nevim kdo otom rozhoduje,ale prosím,nehodnoťme pohřeb proboha. ()

triatlet

?????????????????????????Jsem zvědavý, kdy se tady objeví vítání zlatých olympijských hochů z Nagana... To byl žánr: drama (přiletí?), komedie (proslovy) a v neposlední řadě sport:-)?????????????????????????A k této megašou: písničky zůstávají, rád si jimi někdy připomenu MJ. O jeho smrti jsem si přečetl, to stačilo... PS: Zahrát si na vlastním pohřbu, to už bylo v Trháku:-) ()

corpsy

Tým hodnotením nechcem povedať, že by som bol ohúrený aké to bolo skvelé ( no čo len môže byť na pohrebe skvelé ). Ale doják to bol neskutočný. ()

Tryskomyš

Smutné, ale pěkné. Na jednu stranu je hloupé hodnotit pohřeb, ale na druhou stranu - je to natočené na filmový materiál, běželo to v televizi, tak se to dá i hodnotit, no ne? ()

Kryton

Příšerná patetická sr*čka, která chce hrát na city a na peníze. MJ umřel ano, ale to co se po jeho smrti rozjelo je jen OBCHOD a tak se s tím nakládá. THIS IS NOT IT! ()

lekr

To že pohřeb Michaela Jacksona je na csfd uveden je pro mě je mnohem podivnější než celý případ Benjamina Buttona. Vůbec nechápu co to tady dělá ale protože jsem měl a mám Michaela rád, tak dávám pět hvězdiček. Celý pohřeb prováděla nádherná muzika a dojemné proslovy Michaelových přátel a příbuzných..obzvlášť ty slova jeho dcerky dojaly.....stejně je škoda že umřel tak už proto nebudu zatracovat jeho nádherný i když trošičku umělý pohřeb!!! ()

pufina

Velmi důsnojné rozloučení s králem popu. Ač to bylo smutné, bylo to zároveň hezké. Jen se mi to zdálo zbytečně příliš dlouhé. [A vy chytráci, co odsuzujete a nebo si myslíte, že komentářem zesměšníte člověka (ještě navíc po smrti), ať byl jaký chce, tak se nejdřív podívejte na sebe do zrcadla. Takže si vy rozumradové strčte názor za klobouk.] ()

LiborGondek

Sice netuším, proč je něco jako pohřeb uvedeno zde, ale protože jsem měl Michaela rád, jeho hudba je pro mě něčím nenahraditelným, tak si nedovolím dát nic jiného než 5*. I když důstonější by bylo zřejmě celý tento "film" z databáze vyšktrnout. ()

Jigsaw88

Překrásné rozloučení s člověkem, který znamenal celý svět. Velice dojemný příběh utlačovaného i obdivovaného krále popu je u konce. Michael byl je a vždy bude pro mě legenda..... ()

Vojtiin

Čtyři hvězdy za písničku We are the World, která zde zazněla doslova mě dostala... jinak si myslím, že to bylo vcelku důstojné rozloučení s Králem Popu. ()