Recitál oblíbených písniček Hany Zagorové a jejích hostů. (Česká televize)

biglion

Je těžké hodnotit tento pořad jako celek, protože mezi jednotlivými díly jsou propastné rozdíly, takže takto, jen pouhý průměr. ()

mardun

Popis / Obsah / Info k filmu Dluhy Hany Zagorové 1981-86: Dluhy Hany Zagorové 1. díl: Dluhy Hany Zagorové 1981 1. Láska v desátém semestru - Hana Zagorová 2. Opona - Hana Zagorová 3. Can I Reach You - Goldie Ens 4. Take Me - Goldie Ens 5. Kino Gloria - Petr Rezek 6. Žentour - instrumental 7. Tvůj parfém - Petr Rezek 8. Na Blysk - Eva Kuklinska 9. Diskohrátky - Hana Zagorová, Stanislav Hložek, I. Viktorin 10. Dávné lásky - Hana Zagorová, Karel Gott 11. Líto, je mi líto - Hana Zagorová 12. Rýmy - Hana Zagorová 13. Náskok - Hana Zagorová 2. díl: Dluhy Hany Zagorové: Malý poetický recitál z Máchova kraje 1982 1. Perný den - instrumental 2. Oheň - Hana Zagorová 3. Povídej si se mnou, abych neplakala - Hana Zagorová 4. Unknown song - Buenaventura 5. První snídaně - Petr Rezek 6. Jaká jsem - instrumental 7. Oh, Suzi - Petr Kotvald, Stanislav Hložek 8. Kapky - Hana Zagorová 9. He's So Shy - Hana Zagorová, Buenaventura 10. Benjamin - Hana Zagorová 11. Píseň lásky tlampač z dáli hrál - Hana Zagorová 12. Perný den - instrumental 3. díl: Dluhy Hany Zagorové: Konkurs 1982 1. Počítadlo lásky - Hana Zagorová, Petr Kotvald, Stanislav Hložek 2. Skladby Hany Zagorové v podání účastnic konkurzu 3. Mimořádná linka - Hana Zagorová 4. skladba Příboj v podání vítěze konkurzu 5. Kočičí píseň - Hana Zagorová, Petr Kotvald, Stanislav Hložek 6. Vím málo - Hana Zagorová 7. Vím málo - instrumental 4. díl: Dluhy Hany Zagorové: Světlo a stín 1983 1. Láska je počasí - Hana Zagorová 2. Anonym - Hana Zagorová 3. Tak ty ses vrátil - Hana Zagorová 4. Stáří - Hana Zagorová 5. Biograf láska - Hana Zagorová, Petr Kotvald, Stanislav Hložek 6. Hej, taste! - Hana Zagorová, Petr Kotvald, Stanislav Hložek 7. Valaki Gondol Rad - Rozo Soltezs 8. Narozeniny - Hana Zagorová, Petr Kotvald, Stanislav Hložek, etc. 9. Jako zlatý déšť - Hana Zagorová 10. Sluníčko na houpačce - recitace Hany Zagorové 5.díl: Dluhy Hany Zagorové: Noc v pasáži 1983 1. Můj den zítřejší - Hana Zagorová 2. To by nebylo fér - Hana Zagorová, Petr Kotvald, Stanislav Hložek 3. Bílá královna - Petr Kotvald, Stanislav Hložek 4. Hej, mistře basů - Hana Zagorová, Karel Vágner 5. Szcesliwej drogi juz czas - VOX 6. Noční zkouška - J. Satoranský, S. Budínová, Z. Podskalský, O. Schoberová 7. Lovestory 2005 - Hana Zagorová, V. Preiss 8. Dvě žlutá kuřátka - Hana Zagorová, sbor 6. díl: Dluhy Hany Zagorové: Pohádka z karet 1984 1. Řekni třikrát lásko - instrumental 2. Snad zítra slunce nám vyjde - Hana Zagorová, Petr Kotvald, Stanislav Hložek 3. Vzhůru mládenci - K.Gott, Jiří Korn, Vlastimil Harapes, Luboš Pospíšil 4. Když jsou pohádky v nás - Jiří Korn 5. Veřejný vítr - Luboš Pospíšil 6. Řekni třikrát lásko - Hana Zagorová 7. Vlaštovčí hnízdo - Hana Zagorová, Vlastimil Harapes, Karel Gott 8. To musím zvládnout sám - Karel Gott 9. Mys dobrých nadějí - Hana Zagorová 10. Vzhůru mládenci - Hana Zagorová, Petr Kotvald, Stanislav Hložek, Karel Gott, Jiří Korn, Vlastimil Harapes, Luboš Pospíšil 7. díl: Dluhy Hany Zagorové: Na chmelu 1984 1. Ahoj, léto - Hana Zagorová, Petr Kotvald, Stanislav Hložek 2. Průšvih - Petr Kotvald, Stanislav Hložek 3. Dívka, co sama chodí spát - Petr Kotvald, Stanislav Hložek 4. Kam jdou - Hana Zagorová 5. Džínovej kluk - Hana Zagorová, Petr Kotvald, Stanislav Hložek 6. Už dlouho se mi zdáš - Hana Zagorová 7. Dneska už to vím - Hana Zagorová 8. Co stalo se stalo - Hana Zagorová 9. V průvanu - Hana Zagorová, Petr Kotvald, Stanislav Hložek 10. Milenci v texaskách, Kdyby sis oči vyplakala, Život je bílý dům, Den je krásný - Hana Zagorová, Petr Kotvald, Stanislav Hložek 11. Jinak to nejde - Hana Zagorová, Petr Kotvald, Stanislav Hložek 8. díl: Dluhy Hany Zagorové: Hvězdná pouť 1985 1. Zlato - Hana Zagorová 2. Letní kluci - Hana Zagorová 3. Pro dva tři úsměvy - Hana Zagorová, Petr Kotvald, Stanislav Hložek 4. Když svítím - Hana Zagorová 5. Dnes je prima den - sbor 6. Kontakt - Hana Zagorová, Petr Kotvald, Stanislav Hložek 7. Sítě kroků tvých - Hana Zagorová () (menej) (viac)

slunicko2

Nejvíce mě zaujal sexy ohoz Petra Rezka. 1) Diblík Hanička Sluníčko Zagorová mě nikdy nepoutala ani svým mňoukáním ani svou hudební produkcí._____ 2) Uměla hezky decentně tancovat a působila tak křehce, ach křehce. Inu, tato Jakešova oblíbená "hezká holka" si našla v pop music své místo s občasnými výlety do světa šansonu._____ 3) Ale stejně se nemohu zbavit dojmu, že její tehdy už trojnásobný Zlatý slavík byl spíš výsledkem Vágnerových manažerských schopností než čehokoli jiného._____ 4) V rámci "Dluhů" uvádí ČT3 další pořady s pozdějším datem vzniku._____ Hvězdná pouť či Na chmelu obsahují dnes už částečně vyčpělé videoklipy._____ Pohádka z karet (rok výroby 1984) pak, věru, bizarní pěvecké kombinace Karla Gotta, Luboše Pospíšila, Jiřího Korna a Vlastimila Harapese, a to dokonce ve společném songu. ()

• Seznam dílů:

I - TV premiéra 4.7.1981
    II - Konkurs - TV premiéra 4.9.1982
    III - Poetický recitál z Máchova kraje - TV premiéra 30.4.1982
    IV - Světlo a stín - TV premiéra 14.9.1983
    V - Noc v pasáži - TV premiéra 3.12.1983
    VI - Pohádka z karet - TV premiéra 22.12.1984
    VII - Na chmelu - TV premiéra 10.11.1984
    VIII - Hvězdná pouť - TV premiéra 12.4.1986 (BoredSeal)
  • V epizodě Pohádka z karet měl Vlastimil Harapes pouze tančit, ale on Haně Zagorové navrhl, že by si s ní rád i zazpíval. Tak využil starší hit „Vlaštovčí hnízdo“, který byl upraven pro Karla Gotta, Vlastimila Harapese a Hanu Zagorovou. (TomasSlach)