Každý může být krásnější. Hvězdný tým v populární show plné proměn. (Česká televize)

igi B.

Mně je jen líto těch pánů od rodin, co mají doma leta ty své (ne)milované puťky od přírození a pak se jim jednou večer vrátí pipina, přetvořená k obrazu nějakých vytrendovaných šašků a celebřitních mudrlantek. K tomu zvl(h)čený sebevědomí z naplněné ambice stát se na pár hodin hvězdou, co stejně za pár dnů vypadá zase tak nanejvýše (s)qelle... %-o . . . Hm, to musí být pro všechny strany asi peklo na zemi... Tak ženy! Vypadejte takové jaké JSTE, protože ono to stejně není jenom o té šlupce, však by ti vaši pivní tatíci mohli vyprávět, že... ;o] - - - P.S. A když už s tímto typem pořadu otravuje "televize veřejné služby", co kdyby tak produkce vyzkoušela >opravit< některé ty >veřejnoslužební< soudružky redaktorky? Aspoň tak nějak vizuálně... %-))) - - - - - (Sledováno občas nahodile na čétéčku s kyselým úsměvem a lehkou škodolibostí, hodnocení 306., komentář zde jako sedmnáctý - 15.3.2011) ()

WANDRWALL

Petr Lesák chválí už dopředu, a to vše. Ať už vzhled, který vylepšuje, tak bydlení, které je nepřijatelné. Ale to je sousední pořad! ()

duklak2

Neříkám, že nejde o zajímavý projekt, ale přijde mi trochu zbytečný. Skoro každý chce nějak vypadat, ale výrazněji se měnit a líbit se, je nesmysl. To, jak vypadáme, za to nemůžeme. Jsme hříčkou přírody a bůh praví: každý je krásný. ()

selfesteem

Mám ráda staré české filmy, a jedním z důvodů proč, je fakt, že před x lety lidé dbali o svůj vzhled mnohem více než třeba dnes (o chování ani nemluvě). Mně se nápad na tento pořad moc líbil, překvapuje mě tedy, že jsem asi sama. Má přece skvělou myšlenku. Stačí změnit pár maličkostí a hned se člověk cítí lépe. Kolikrát si lidé vytvoří úsudek kvůli prvnímu pohledu a je to docela škoda. Osobně nejsem žádný příznivec slov outfit a styling a pod., neoblékám se podle módy, dokonce si ani nebarvím vlasy, ale líbí se mi sledovat, jak šikovný člověk dokáže udělat z obludky krásku. Člověk by se měl o sebe trochu starat, když už ne kvůli sobě, tak alespoň kvůli druhým. A radost samotných účastníků a jejich rodin byla upřímná a zahřála mě. Jehehé, dle jednoho komentáře tady jsem jako pravidelný divák tohoto pořadu buď slepice pod 65 IQ nebo homosexuál tvrdého ražení :). ()

PKD

Ne. Nevypadáš. Možná tak na pár hodin, jak zde trefně podotknul igi B.;-) Se dvěmi a vícero dětmi to prostě jde tak jedné z 1000. Ale to by se musely snažiti samy a bez televizních pořadů tohoto kalibru. To je ovšem v 21.st hotová science-fiction. Hl., že mě ten můj (na kterého stále frflám) 12 let živí, tak proč bych sakra vypadala k světu, když to ten mamlas neocení. A na milence, který to ocení, taky nemám koule/vaječníky. Tak co? A býti uvnitř věčně mdlá, pardon...mladá, to je vám ´´dámy´´ platné, jak mrtvému kabát. Vnitřek stejně nikoho nezajímá. Lepší je se postupně roztékati a pospávati na počmárané pohovce od modré fixky. :-/ Proč se snažit? ()

tomeek

Pořad postavený na tom, že někomu změnili vizáž v maximálním kontrastu s tím, jak vypadal předtím. ŠOK! Z blondýny je brunetka! ()

Paity odpad!

Skutečnost, že Petr Lesák v podstatě provází celým pořadem o médě a image a u toho se na něj koukajjí dámy Hrachovcová a Kerndlová, to o něčem svědčí. ()

r.deshain

Proboha, kte to žijem, když v naší blízkosti existují takové pořady?! Proč musím žít na stejné planetě jako tento ubohý pokus navázat na realityshow ostatních televizí. Krom toho, nepřijdemi, že po návštěvě vždy všicni vypadají skvěle. ()

Platom odpad!

Uděláme z ošklivých hezké a z hezkých ošklivé, budeme to dělat s obrovským nadšením a do znělky dáme protivné tóny z písně Toxic od Britney Spears. Bude se na to někdo koukat? Ano, bohužel bude...Váš Petr Lesák ()

melisos odpad!

Každé pometlo , které se solidně obleče a namaluje vypadá trochu k světu , ale to není důvod ke vzniku pořadu , který je pokaždé stejný a nic jiného . Myslím si , že cílová kategorie jsou slepice pod 65 IQ a homosexuálové tvrdého ražení . ()