korok

Trailer sliboval mnohem lepší podívanou, než jaká se nakonec konala. Na film jsem narazil kvůli mé oblíbené Magdaléně Boczarske, které to i v tomhle počinu děsně sekne. I díky tomu, je hodnocení o něco vyšší. ()

playboxguest

Film jsem dokoukala ze dvou důvodů, za prvé mě zajímalo i přes nebo právě pro nesmyslnost scénáře, co tím vůbec chtěli tvůrci říct a jak to vlastně dopadne, jelikož jsem z toho nepobrala absolutně nic, za druhé mě bavila na celém filmu alespoň jedna věc, a tou byla polština a její podobnost s češtinou...Nakonec to jen ta polština zachránila, jelikož film a jeho smysl jsem nepochopila doteď a díky absurdní stylizaci jak všech postav, tak děje neděje, jsem se neubránila vzpomínání na příšerné Jak ulovit miliardáře, které proti tomuhle kousku zas tak příšerné vlastně nebylo. Už nikdy víc, nebo skončím na práškách stejně jako hlavní hrdina tohoto polského guláše! ()

Mulosz

Celkove spise na 2 hvezdicky, ale jednu pridavam za Magdalenu Boczarskou, kterou zeru uz od Testosteronu a jeste vice v Rozyczce. ()