Revue Flo Ziegfelda zrovna netáhne davy. "Jak jdou kšefty, Ziggy?" dobírají si ho konkurenti... Tento snímek mapující historii jedné kariéry získal tři Oskary, včetně ceny za nejlepší film. Florenzi Ziegfeldovi Juniorovi se dařilo dobře (s legendami Broadwaye Follies a dalšími), špatně (včetně časů, kdy tento showman jen výjimečně nacházel v kapse dva pěticenty naráz) a jen zřídka ztrácel optimismus. (oficiálny text distribútora)

Babous

Mám rád filmy z této doby, ale tohle mě tedy příliš nenadchlo. Přišlo mi, že jde pouze o slepenec scének a hudebních čísel, bez výraznějšího příběhu a celé to trvá přes 3 hodiny... Některé písničky a taneční vystoupení se mi ale moc líbily. Nejzajímavější na tom ale je, že Luise Rainer, která za tento film dostala Oscara, dosud žije a je tedy nejstarší žijící držitelkou zlaté sošky. ()

kaylin

Nemůžu si pomoct, ale jako příběh o člověku je to takové klasické, má to celkem standardní vývoj, jen některé ty scény to oživují a dávají tomu duši. Hudební a kabaretní čísla jsou zajímavá, někdy i tím, jak jsou dlouhá. Pro seznámení s osobou Flo Ziegfelda je to ale rozhodně dobrý film, který vás neurazí. ()

NinadeL

Velkolepý životopis muže, který stál za fenoménem Ziegfeld Follies. Ač bylo film nutné plánovat jako projekci s přestávkou, ty sekvence z Follies za ten čas rozhodně stojí. Něco tak grandiózního a opulentního se sice v toku času z filmového umění vytratilo, ale díky starým filmům žijí ty show dodnes. A je důležité se k nim vracet. ()

corpsy

Veľkolepo choreografované muzikálové čísla sú len doplnok, iba púhy diamantový náhrdelník na krku hviezdnej dámy. Možno na prvý pohľad vražedná minutáž, ubieha ale v dobrom rytme a životný príbeh Veľkého Ziegfelda má určite čo ponúknuť. Dobré herecké výkony, výprava berie dych a zopár hudobných hitov robia z filmu zážitok. ()

Han22

Opět jedna klasika, co jde absolutně mimo mě. Příběh o tvůrci muzikálů o kterém jsem nikdy neslyšel nenabídl nic extra zajímavého a tak zbývají muzikálové scény. Ty jsou velkolepé, načinčané, ale všechny se odehrávají na jevišti a bohužel v takovém tom ultrastarém stylu. Případalo mě to jak balet, divadlo nebo opera, tedy nic pro mě. A k tomu ještě ta vražedná tříhodinová stopáž. Nebudu to okecávat, prostě jsem se šíleně nudil. Chápu že to v té době mohlo být zajímavý, chápu i Oscara, protože tohle je klasický americký příběh, ale za mě ne. ()

• Na předpremiérové projekci tohoto filmu si jeden z diváků všiml, že zatímco Ziegfeldovy vlasy v průběhu děje patřičně šediví a vypadávají, vlasy jeho sluhy se nemění. Následovala vzrušená porada u MGM, po níž byly znovu natočeny všechny scény, ve kterých se starší sluha v podání Ernesta Cossarta objevil. (Sinecod)