Novoty

Jiří Adamec

Scenár:

Petr Novotný

Účinkujú:

Petr Novotný, Josef Alois Náhlovský, Karel Gott, Petr Kotvald, Jiřina Bohdalová, Václav Faltus, Jan Nedvěd, Jiřina Jirásková, Pavlína Filipovská (viac)

Zábavná show Petra Novotného s mnoha převleky, historkami z rodinného prostředí a hosty v neuvěřitelných situacích. (oficiálny text distribútora)

Fraktální

Jako malej jsem to žral!!! ...Novotný není tak blbej, co sem viděl jeho 13. komnatu tak vím že to neměl lehký a máme toho hodně společnýho. Jeho stupidní smích a pozitivní myšlení je možná jen jakási obrana... Takže NEKRITIZUJTE, možná , že půlka z vás by po některých zkušenostech zkončila v blázinci a ne jen jako upocený komit který chce lidi upřímě bavit... ()

LukyHell odpad!

Na Novoty pamatuji a nyní díky nové digitální televizi si je bude moci vychutnat další generace diváků a všichni můžou zažít onen nádherný WTF moment, který nastane při sledování Petra Novotného, který je při výpravění anekdot stejně úderný jako anthrax (chápej nemoc, né kapela). Scéna, kde Petr vypráví jak jí chleba je legendární. Pamatuju si jí, protože sem viděl jak se lidé smějí a já začal zpochybňovat realitu, protože není možné, aby to kdokoliv považoval za humor a i přesto se všichni v sále za břicha popadali, neuvěřitelný zážitek, sice dávám odpad, ale třeba to je jen vtip, který sem nepochopil a místo jednoho dílu pak vznikla tahle satira na život. Opravdu, WTF! ()

Bukk odpad!

Vzhledem k tomu, že jsem se rozhodla stalkovat uživatele Snathoras (pro jeho vlastní dobro), tak tady přidám dalších pár vtipů, které rozhodně nebudete chtít znát. Are you ready? 1) Sedí dvě holčičky na zídce, jedna je hodná a druhá zlá a obě plivají na lidi, co chodí kolem dole pod nimi. Zlá holčička se trefila 2x a hodná holčička se trefila 3x a tak zase jednou dobro zvítězilo nad zlem a to je dobře. 2) Canada - Quebec - a zelinářství - tam úplně nový obchodní příručí přiběhne vyděšený dozadu za šéfem a říká - šéfe, tam nějakéj vůl tam vpředu po mně chce půlku pomeranče. Najednou se otočí a vidí, že ten zákazník stojí hned za ním. Říká - ááá, tady pán by si vzal tu druhou polovinu. (salvy smíchu) ()

SeanLSD

Novotný často opakoval, že ho považujú za čudného humoristu, lebo sa smeje svojim vlastným vtipom. No a to bol ten hlavný trik, prečo sa s ním smiali toľkí iní - a ja nezabudnem, ako radostne a hurónsky som sa sám zo začiatku rehotal a hútal nad tým, či niečo podobného zažijem na cestách ja sám... Neskôr to už bola opakovaná nuda, pravdaže, a ja som na svojich vlastných cestách zistil, že tajomstvo nie je v zažití, ale v podaní - a tiež sa na niektorých príhodách bavím dodnes, hoci vôbec neboli veselé... ()

Jello Biafra odpad!

Megatrapná šaráda, kde sa upotený Petr Novotný snažil o humor. Občas prihodil nejakú rodinnú historku či scénku, kde sa predvádzal v prevleku. Snáď v každom 3 diely tu šaškoval aj božský Kája v rôznych úlohách (napr. Ivan z Mrazíka). Samozrejme že jednotlivé fórky nemali žiadnu úroveň. Typická ukážka konzumnej nováckej zábavy. ()

• Hudebně estrádní pořad vznikl ještě v dobách, kdy byl Petr Novotný „spíkr“ country skupiny Zelenáči, dokonce se stal důvodem rozchodu s touto kapelou, protože moderátor nestíhal objíždět republiku se dvěma pořady a na vystoupení Zelenáčů dorážel pozdě a občas vůbec. (sator)