Největší fanoušek

• USA Big Fan

Paul Aufiero je 35letý pracovník obsluhy parkoviště, který žije se svou matkou na Staten Islandu. Jeho zoufalý život mu příliš nevadí, protože má jednu skutečnou vášeň - sám o sobě říká, že je "největším fanouškem New York Giants na světě". Jednou v noci Paul a jeho nejlepší kamarád Sal zahlédnou na benzínové pumpě na Staten Islandu hvězdného obránce Giants Quantrella Bishopa. Spontánně sledují jeho SUV až na Manhattan do striptýzového klubu, kde konečně seberou odvahu a promluví si se svým hrdinou. To, co začíná jako splněný sen, se změní v noční můru poté, co malé nedorozumění rozpoutá násilnou potyčku a Paul je vyslán na cestu, která prověří jeho oddanost až do morku kosti. (Cinemax)

MoRTy

Fakt dobrej a příjemně koukatelnej příběh se sympatickym hlavnim lůzr-hrdinou. Giants jedou, do prdele s Philadelphia Philem ! ()

neoBlast

Big Fan klame tělem a určitě není komedií. Jedná se o dost nekompromisní drama se silným zaměřením na psychologii charakterů - a herci v hlavních rolích jsou překvapivě velmi dobří. Od stand-up komika Pattona Oswalta v té nejdůležitější až po pozapomenutého Rapaporta ve vedlejší. Se závěrem si scénárista nevěděl moc rady a ten není příliš katarzní, aby diváka uspokojil. Celkem se ale režírující Siegel (scénář k Wrestlerovi) osvědčil jako slušný řemeslník. 65 % ()

sochoking

Zväčša filmy začínajúce športovou udalosťou, kedy hlásateľ v rádiu sype jedno meno za druhým, ma odrádzajú, pretože mi lepí, že sa nezorientujem! Ale po úvodnom zápase sa vykľulo z filmu zdatné prekvápko. Ono, v podstate tie kecy sú tam furt, lebo tí chlapíci počúvajú rádio v jednom kuse a navyše doň aj volajú, ale s blížiacim sa koncom sa i napätie stupňuje a potom... no, celkom ma ten koniec dostal! Som fuckt nečakal! Ja by som povedal, že je to taká drámička jednohubka s občasnými hláškami. Jediné, čo ma tam naozaj dosť sralo, tak to rádio pritrúble! Ale môžem len doporučiť. Je to na takých 50- 65%! ()

DoubleJo

Na tento film som sa veru tesil, no bohuzial nenaplnil moje ocakavania. Nie je to zly film, no myslel som, ze mi pojde troska viac pod kozu a dostanu sa mi silnejsie emocie. A ku koncu to uz aj vyzeralo, ale nebolo to celkom tak.. Aj ked bol hlavny hrdina celkom sympatak a v niektorych vedlajsich postavach som videl paralelu z mojho zivota, film asi neviem ocenit az tak, kedze nie som taky zaryty fanusik ziadneho sportu. A preto si myslim, ze prave takyto fandovia ho ocenia najviac. ()