Ona je šéfkuchařkou nejprestižnější restaurace ve městě, on vlastní stánek s rychlým občerstvením. Navzájem se nenávidí, ale budou muset spolupracovat.

V ospalém, sluncem zalitém přímořském městečku Cassis, je Fanny šéfkuchařkou nejprestižnější restaurace, naproti tomu Martin vlastní stánek s rychlým občerstvením přes ulici. Zcela instinktivně se nenávidí. Po sázce mezi dvěma milionáři ovšem musí tyto dvě naprosto diametrálně odlišné osoby utvořit tým profesionálů a začít pracovat společně. Ale jejich zkušenosti nejsou připraveny na výzvy, kterým budou muset čelit tváří v tvář. (oficiálny text distribútora)

suzanne1997

Celkem příjemný film nic podstatného bych mu nevytkla, ale ani nepochválila. Něco mu prostě chybělo, taková ta jiskra. Kdybych měla přeci jenom vybrat z celého filmu jeden moment, byl by to asi pohled na dva investory, kteří z aukce odcházeli jako dva spráskaní psi. A ten špatný? Asi ten konec, byl sice dobrý to ano, ale jak bych to napsala. Mohli do toho dát víc šťávy. Tohle nebyla komedie v pravém slova smyslu, taková ta, při které Vás rozbolí bránice a do konce filmu se nepřestanete smát, tohle rozhodně nečekejte. Proto film hodnotím kladně, byť podprůměrně a tomu odpovídá i počet hvězdiček. Doporučovat film nebudu, ne s toho důvodu, že by nebyl dobrý, něco na něm bylo, ale právě proto, že každý člověk si o něm udělá svůj vlastní obrázek, tisíc lidí - tisíc názorů. ()

Enšpígl

Docela příjemná oddychovka, který by slušelo mírně zkrátit a trošku zastřihnout. Z Edouarda Montouteho jde neskutečně pozitivní a pohodářská nálada. Už v sérii Taxi upoutal mou pozornost svým pohodářským přístupem k věci a tady svůj styl jen potvrdil. Ingrid Chauvin to je jiná, ta mě byla tak "sympatická", že spíš než před sporákem, bych jí nejradši viděl ve sporáku. Není to vysloveně film, při kterým bych se hihňal od nevidim do nevidim, ale tak nějak jsem z toho cítil ten svěží mořský vzdoušek, na který můžeme narazit v každým pobřežním městečku a to dohromady s příjemnou náladou, která z filmu jde není úplně k zahození. ()

Radiq

Něco jak francouzská verze Koření života, aspoň mi to tak připadá... akorát že ta rivalita je oproti tomu trochu upgradovaná a podpořená sázkou nějakejch dvou zazobanců... Ten první díl ještě docela šel, ale to druhy už je jenom rádobyvtipná fraška s minimem vtipu... Obecně řečeno jsem se u toho spíš nudil... ()

dopitak

Tohle ale není seriál, ale TV film, jak tady ještě o víkendu bylo napsáno (info z imdb v tomhle případě nechápu). A ačkoliv Francie/Belgie, spíše si představte německou romantickou komedii, kterých je všední odpolední program na Primě plný. Všechny postavy do jedné se chovají jako dementi, a zábava se tudíž nekoná. ()

Pastelka..

Jedná se pravdu o seriál, přestože u nás byl prezentován jako film.. Je podobný německým romantickým filmům, i když úplně láskyplný konec se nekoná, spíše komediální, jak je napsáno i v popise, kdo má rád pohled na vyšší gastronomii, která se vyskytne a sázku dvou milionářských frajírků, kteří jsou ochotni udělat vše, může se klidně podívat. Ale nečekejte od toho mnoho... Těžko říct, jestli uvedou i další díly.. Zatím byly dva.. ()