Pořad Jsou hvězdy, které nehasnou se po prvním roce svého působení na obrazovkách České televize umístil v populární divácké soutěži TýTý na 9. místě!! Za dobu existence již prošlo pořadem nepřeberné množství opravdických Hvězd, které nehasnou. (oficiálny text distribútora)

Krt.Ek odpad!

Hron se převleče za nějakého světoznámého pěvce, debilně poskakuje po pódiu a paroduje až se z něj kouří a nakonec svého vystoupení si pozve hvězdu nebo "nehvězdu" českého hudebního nebe, vyzpovídá jí a potom si zase všichni hezky zpívají. Takových vystoupení stihne za pořad i deset, kluk jeden šikovná. Tak se toho opakuje díl po dílu. Výtečná zábava, že ano? 5% ()

Danulinda odpad!

Další nýmand, který neovládá zpěv ani průměrně a má tu drzost parodovat opravdové zpěváky, přičemž se snaží to dohnat trapným okecáváním a obleky. Zlatý super-imitátor Zdenda Izer, který uměl skvěle dělat nejen politiky a herce, ale právě i zpěváky - jeho Láďa Křížek, Peter Dvorský apod. to je naprostá pastva pro uši a navíc je to opravu velká legrace - narozdíl od zoufalce a podzpěváka Hrona. Holt i k "pouhé" imitaci zpěváků je potřeba umět alespoň trochu solidně zpívat, a to Hron (narozdíl od Pana zpěváka a Pana imitátora Zdeňka Izera) neumí. ()

CaptainNor

Zcela zřetelně vidím, jak maličký Vládík baví celou rodinu, až se babičce třese brada. Ve školce už uměl Sodomu a Korna, v osmé třídě na horách už zcela exceloval a mejdanem na gymplu měl jeho kumšt kulminovat, ale zároveň skončit, protože puberta jeho hlásek nevyřešila. Kdyby tuhle pokleslou exhibici dávala Nova, ani bych nemukl, tam jsme zvyklí na daleko těžší kalibr trapnosti, ale že tohle pištění jako když ho někdo drží za koule vysílá v atraktivních časech ČT, to je Nejasná zpráva o konci světa ()

MrAldridge

V zásadě je to dobré, možná na pět hvězdiček. Ale to, že je to hudební pořad a zpívají na play back, tak hvězda dolů. Takže zbývají čtyři. Tři beru za toho krypla Hrona, protože jak vidím to co tam předvádí, tak se mi chce vygrcat i to, co jsem vůbec nejedl! Takže zbývá jedna a tu s hodně přivřenýma očima nechám, abych neurazil opravdové umělce, kteří se tam taky mihnou. ()

FOCKE_WULF

Moje guilty pleasure. Vždycky si k tomu udělám kafe z Lidlu a vezmu hnusné laciné sušenky a nechám se bavit. V.H. často zvedá ukazovák, když žvatlá něco rádoby důležitého a vůbec netuší, jak je s tím legrační. Jestli se příští prezidentkou nestane Anife Vyskočilová, tak bych na pražském hradě uvítal právě charismatického Vladimíra Hrona. Za spokojené důchodce od televizních obrazovek dává palec nahoru váš focke_wulf, rytíř SS na odpočinku. ()