Hvězdná brána: Příběh jednoho fenoménu

• Kanada Stargate SG-1 200th episode Special
všetky plagáty

Co jste ještě neviděli aneb Pohled do zákulisí a zajímavosti z nejdelšího nepřetržitě vysílaného kultovního sci-fi seriálu historie. (oficiálny text distribútora)

Ded@M@tes

Fraška k ohledu na natáčení úspěšného seriálu. Co si tím kdo sliboval? Asi už 200 epizod je moc, i na produkci. ( Hodnocení: 3/10 ) ()

Caszidy

Sonda čistě pro fanoušky nejdéle nepřetržitě vysílaného sci-fi seriálu. Kdo Hvězdnou bránu odsoudil hned v začátcích, připravil se vskutku o mnoho. Nejlépe to vystihl jeden z režisérů Robert C. Cooper, když přirovnal Stargate ke svíčce, která tu stále je a stále hoří, narozdíl od hvězd, které oslnivě zazáří a zase rychle zhasnou. O úsměvný moment se tradičně postaral David Hewlett(Dr.Rodney McKay):"Chtěl bych poděkovat, že jsem si mohl během těch deseti let zahrát asi ve třech dílech Stargate a stát se tak slavným a bohatým." ()

MATADOR

Příběh jednoho fenoménu. Fenoménem Hvězdná brána jistě je, i když není vysílána tak dlouho jako ostatní"hvězdné" seriály, své publikum a fanoušky se jistě našla, i za těch deset let. V tomto jinak slušném dokumentu se dozvíte, co herci dělají při a mimo natáčení. A kolikrát je to docela sranda :-) ()

filmmovier

Výtečný pohled do zákulisí jednoho z nejlepších sci-fi seriálů. Spousta rozhovorů, ze kterých je cítit, jak hrozně si to všichni užívají, jeden vtip za druhým (MacGyver), kanadské žertíky, informace o tom, kolikrát Teal'c řekl vskutku a další užitečné informace. Příjemný a vtipný bonus, který mnohé fanoušky jistě potěší. David Hewlett to o hraní v SG řekl krásně. Za mě 100%. ()

R1CH1E

Velmi povedené shrnutí těch 10 let, kdy se točil náš oblíbený fenomén, skvělé poznámky a vtípky a líbila se mi i hudba. A Walter byl velmi skvělá vtěrka. ()

Ravi

Protivný průvodce a pár zajímavých náhledů do zákulisí. Jako přínos vidím jen potvrzení toho, že R. D. Anderson je vtipálek a ironik i mimo kameru. A nejen on. 80% = 4/5 ()

Paity

Proč se nevrátit k tomu, co tak všichni máme rádi a podívat se ještě na něco, co jsme ještě neviděli a možná i trochu odlehčenou formou. ()

Anduril

Vtipné, nápadité, fajn dokument. Vtip s MacGiverom bol najlepší. Ale aj ostatné zábery a spomienky hercov a štábu boli fajn. Odporúčam všetkým fanúšikom SG. ()