Daenerys potkává svou budoucnost, Bran zase minulost. Tommen čelí Nejvyššímu vrabčákovi. Arya trénuje, aby se stala Nikým. Varys nalézá odpověď a Ramsay dostává dar. (HBO Europe)

Z nakrúcania  - D.B. Weiss, David Benioff

Nach

Po předchozích zvratech mírné zklidnění. Celek ale skvěle funguje a návaznost je maximální. Je jasné, že zde se již jednotlivé linky nebudou nadále rozdělovat a spojovat. Autoři jakoby osvobození od knižní předlohy nabrali druhý dech. A já jim s chutí fandím. Jsem moc zvědav, co postavy potká dál. 85% ()

darkrobyk

Jsem spokojen. Jednotlivé díly chápu jako součást celku, takže samostatné hodnocení je dosti ošemetné. To, že Martin rozjel děj na pěti místech, není pro seriál zrovna ideální. Jak zachytit všechno to dění v pěti liniích současně? Scénáristům nezávidím, ale dle mého se jim daří. A že se někde více povídá? Intrikuje? Pak si vzpomenu na Hostinu pro vrány. Mně se líbila moc, ale ti, co raději akce, ji spíše přetrpěli. Jenže hra o trůny není jen akce, tady jde ještě více právě o intriky. Sníh jasný, Arya skvělá....Daenerys, byť jí autoři možná chystají ještě velkou roli (jak se v knižní předloze zdálo), bych klidně nechal popravit. Rickon? No, tak to mi opravdu připomnělo Martina. Pokud tohle tvůrci dotáhnou do konce....pak to bude jako život. To nejlepší vám většinou vezme... Stále marně čekám na Catelyn Stark. Tak už ji zatraceně neschovávejte a sem s ní! ()

Anderton

Tretia epizóda má skvelý dojazd, avšak v priebehu jej sledovania sa dostavovala nuda. Pričom o nekonečných konverzáciách v miestnostiach sa tu dokonca aj rozpráva, akoby si tvorcovia robili sami zo seba srandu, ale asi skôr nie. Atmosféra je opäť veľmi temná, čo je rozhodne dobre, do budúcnosti tejto série ale predpokladám, že sa dočkáme dielov s výrazne rýchlejším tempom. ()

JohnMiller

Zatiaľ to vyzerá, že sa 6 séria dostáva u mňa na úroveň štvrtej, čo znamená, že ma to začína celkom baviť. Nečakane sa vrátila moja najobľúbenejšia postava, potrestala zradcov a rozhodne nevyzerá tak, že sa chystá opäť odísť. Daenerys, emancipované dievča ktoré mi prekáža, sa opäť dostala do problémov, čo je super ale predpokladám, že ju z toho Mr. Friend zone s ostatnými vysekajú. ()

LEATHERFAC

"My watch is ended." aneb nejmazanější způsob, jak se dostat z doživotního celibátu v Noční hlídce.... a Jonova nejlepší hláška v seriálu asi. Jinak konečně jsme se zbavili dalších nesympatických prudičů: čili sera Allistara a hlavně Olyho. Ten jeho hnusnej ksicht i výraz mi už dloho lezly na nervy. Konečně je pryč spratek. ()