Vnútorný nepriateľ

• USA Dark Blue
USA, (2009–2010), 14 h 20 min (Minutáž: 42–46 min)

Tvorcovia:

Danny Cannon, Doug Jung

Dylan McDermott, Omari Hardwick, Logan Marshall-Green, Nicki Aycox, Tricia Helfer, Meta Golding, Nicci Faires, Andrea Roth, Jon Huertas, Jerry Trimble (viac)

Letní televizní produkce kanálu TNT od Jerryho Bruckheimera. Supertajná policejní jednotka řeší komplexní úkoly, o kterých nemají jejich vlastní kolegové nejmenšího tušení. (barbarito)

stephano

po prvním dílu sem byl trošku skeptickej jelikož to bylo dost předvídatelný. Ale ted po 9 dílu musim říct že tenhle seriál je fakt vymakanej. Patří do rodiny takových těch co díl to jeden případ. A v některých epizodách by se dalo říct co díl to jeden film. Vymakanost dopadání zloduchů je na vysoký urovni dramatu. No a casting wow, tohle opravdu nejsou policajti co bych chtěl potkat v noci na ulici. ()

burton

To jsem si vždycky přála. Žít a pracovat v utajení tak tajném, že mě ani vlastní matka nepozná a nenajde, natožpak ti ostatní. Bezva seriál a máš pravdu, Luteko, holky si užijou. Já teda jo. Ale myslím, že i chlapi. Je tu všeho pro všechny, co rádi pracujou v utajení, žijí adrenalinem, lží, přetvářkou, sebezapíráním a jinýma věcma, který každý dělat nemůže. PS: Ježiš, Logan Marshall-Green je takový dareba :)! ()

Luteka

Seriál s neuvěřitelným tempem, zajímavými zápletkami a skvělými herci (teda hlavně holky si užijou :)) ... Seriál o policejní jednotce tak speciální, že o ní skoro nikdo neví ... Všichni se tam pohybují na takovém okraji zákona, že si myslíte, že každou chvíli uklouznout a skončí na straně zločinu (o tom svědčí už první díl). Seriál je to vysoce nadprůměrný a už se těším na druhou sérii :) Doporučuji ... ()

KevSpa

Já tyhle "drsňácký" krimi prostě můžu. A Dark Blue má solidní tempo i sympatické herecké obsazení, v čele s charismatickým Dylanem McDermottem. ()

anderson

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: DajTo! = 20.11.2012, réžia slovenského znenia (Markíza 2012) = - Po pilotnej epizóde by som síce plný počet neudelil, ale séria vyzerá nádejne a mohla by sa dožiť aj druhej sezóny. K deju: DYLAN McDERMOTT hrá šéfa zvláštnej policajnej jednotky, ktorej členovia pracujú v najhlbšom utajení, čo si vyžaduje najmä dosť dobrú psychickú kondíciu. Svedčí o tom aj ich najnovší prípad - sledovanie známeho teroristu - kde šéf pojme podozrenie, že jeden člen jeho tímu zradil ... (25.7.2009) ()