Zůstanu svůj

(relácia)
Hudobný / Zábavný
Česko, 2009, 15 min

Jedinečné okamžiky z televizních vystoupení Karla Gotta... Karel Gott před svým publikem v Lucerně, v Paláci kultury, ve Slaném nebo v televizním studiu – v rozmarném rozhovoru s M. Horníčkem, vtipném dialogu s J. Sovákem, nebo se zábavným slovenským duem Lasica a Satinský – vybrané ukázky z různých televizních pořadů od 60. do 90. let tentokrát víc než pěvecké umění dokládají zpěvákův smysl pro humor. (Česká televize)

ostravak30

Zůstanu svůj je vlastně střihový pořad věnovaný pouze scénkám Karla Gotta. Právě František Polák ale dělal mnoho různých střihových pořadů a řada scének byla viděna i jinde. Samotný „goťák“ vždycky pobaví a mnohokrát dokázal, že si umí dělat prču i sám ze sebe. A vedle něj účinkují různorodí mistři humoru. Bohužel je to příliš krátké a určitě jsme mohli vidět i méně známější scénky či písně... ()

Deimos

TV/// Obsazení 8/10 Děj 4/10 Hudba 4/10 Efekty 2/10/// +průřez několika pořady, něco z toho pobavilo -nostalgie u mě v tomto případě nepůsobí, jak by mohla když jsem ještě nevěděl o světě v době kdy tohle bylo natočeno/// Hodně retro. Těm co to znají to připomene zřejmě ty nej scénky. Mě to nic moc neřeklo. Čekal jsem něco jiného./// Celkem 43%/// ()

otík

Do kratičkého sestřihu Gottovy televizní tvorby bylo zařazeno pár záběrů z koncertů, posezení s Miroslavem Horníčkem, scénka s Lasicou a Satinským, rozhovor při přebírání jakési ceny, setkání s Jiřím Sovákem, pak ho přímo na jevišti pořadu Šance ostříhají a na závěr uslyšíme píseň Zůstanu svůj. Nějak mi uniká smysl tohoto sestřihu. Pokud to mělo být myšleno jako televizní pocta legendě, proč je to tak krátké? Nebo proč byl vlastně natočen nic neříkající krátkometrážní sestřih? ()