Sitcomový herec David H. Pierce oprášil snobské maniere na postave psychopata Warwicka, ktorý je pre dokonalosť ním chystaného večierka ochotný spraviť hocičo. Párty si nenechá prekaziť ani kriminálnikom Johnom (Clayne Crawford), ktorý sa ukryje pred políciou v jeho dome a na zvyšok večera sa stáva Warwickovým rukojemníkom... (rowdys)

YumiOkami

ꜱᴘᴏɪʟᴇʀꜱ // bylo to hodne zajimavy a entertaining, ale na konci uz docela chaotic - treba jsem nechapala, proc johna nezabil (cekala jsem nejaky cliffhanger, ale scenarista rekl NOPE NASERTE SI) nebo proc ten detektiv prijal pozvanku na “veceri”, kdyz mel proti nemu ty dukazy (rip). — overall super film s uzasnym psychopatem, bez kteryho by byl tenhle snimek jen prumernym nudnym thrillerem. ★★★½ || ❝𝐘𝐨𝐮 𝐜𝐚𝐧'𝐭 𝐤𝐢𝐥𝐥 𝐦𝐞, 𝐈'𝐦 𝐡𝐚𝐯𝐢𝐧𝐠 𝐚 𝐝𝐢𝐧𝐧𝐞𝐫 𝐩𝐚𝐫𝐭𝐲.❞ 🍷🎉🕺🏼✨ ()

kaylin

„The Perfect Host“ nedám závratně vysoké hodnocení, protože přece jen mohl být ještě zajímavější, mohl se udávat v jiném tempu, trochu víc vybudovat atmosféru, ale tak, jak je nám předváděn, je to přesto nadprůměr, kde je patrné, že tvůrcům šlo v první řadě o to, aby natočili dobrý film, což se povedlo. ()

P1tr

Film, který je ve výsledku něčim víc, než slibují synopse a ukázky. A to je jedině dobře. Co ovšem ukázky slibují a co je v "plné" verzi obsaženo, je herecký koncert Davida Hyde Pierce, který dokonale potvrzuje, že po roli psychiatra ze skvělého sitcomu Frasier zvládá bez problémů herecky přejít na druhou stranu barikády a zahrát naprostého šílence. Ačkoliv měl snímek nepochybně minimální rozpočet, zajímavým a a spletitým příběhem podpořeným hereckými výkony a odpovídající režií nakonec může směle konkurovat i dražším a mnohem opečovávanějším snímkům. ()

6thSun

Kdyby jste se mě zeptali, jestli tento film doporučuju, řeknu že určitě jo (a radši to sem píšu, protože ve skutečnosti se mě stejně nikdo nezeptá), ale kdyby jste se mě zeptali PROČ, nedokázal bych ze sebe vysoukat mnoho smysluplných slov (takže jsem nakonec docela rád, že se mě ve skutečnosti nikdo nezeptá). 60 - 70% ()

Ouwen

Ujetá, psychopatická komedie, říznutá thrillerem a troškou toho krimi. David Hyde Pierce si to dává, předvádí zábavnej výkon, Clayne Crawford mu sekunduje jako charismatickej zlodějíček a když se na něčem shodnou, perfektně se doplňují. Pokud se ocitáme na párty, je to neutichající jízda - po hodině začne Nick Tomnay tasit zvraty a i když mi to přijde lehce nedodělaný, nemůžu upřít tvůrci lásku k filmu a díky kvalitním hercům a nepředvídatelnému ději, jsem se bavil královsky. Stálo to jeden meloun a dostal jsem víc, než u většiny předražených ptákovin. Snad Tomnay vydá ještě nějakej filmek, protože má evidentně talent a baví ho to. A po celou dobu hraje kvalitní soundtrack. ()

• Natáčalo sa v Los Angeles, v Kalifornii. (Niles)
  • Tetovanie na Johnovej ruke obsahuje 3 hebrejské písmená, ktoré sú iniciálami pre kabalský výraz "Ura Riva Yerivi", ktorý znamená istotu a má zvýšiť dôveru a vieru. (Niles)
  • Natáčanie trvalo iba 17 dní. (Niles)