Dračia pasca: Najväčší bojovník

• Česko Dračí past (viac)

Když byl Kendrick (Maclain Nelson) malý chlapec, orkové mu zabili oba rodiče. Jeho výchovy se ujal starší bratr Darius (Erik Denton), kterému bylo pouhých devět let, ale od té chvíle celý život obětoval péči o Kendricka a snaze vyhnat orky ze země. Časem z Daria vyrůstá skvělý bojovník, který Kendrickovi i celé zemi poskytuje dokonalou ochranu. Po letech klidu se však objevuje nové nebezpečí, mnohem hrozivější než dosud. Po celé zemi se šíří lavina dračích útoků a obyvatele zachvacuje panika. Protože oběma bratrům v těle koluje trocha dračí krve, vydávají se na nebezpečnou cestu na hrad Ocard, kde draci sídlí. Je jen na nich, jestli se jim podaří zastavit dračí řádění. (oficiálny text distribútora)

Sykon

Co si budeme nalhávat, tento film má špatný scénář, hloupoučké dialogy, akční scény které způsobují mořskou nemoc, nulovou výpravu a jen o málo větší zábavnost. Přesto mě donutila toporná neskutečnost některých hlášek a jedna vtipná scénka dračího krmení párkrát k úsměvu. Když připočtu ještě jako plus že se tam nezpívalo (jasně, proč by mělo) tak to na odpad přece jen není...Ale těsně. "Zjistil jsem, že mou silou je strach" ()

Gereth odpad!

Tak hloupé, až je to občas vtipné. Béčkový look party fantasy postav chodící světem a kosící monstra by mi až tak nevadil, ale když už na nějaký ten souboj dojde, rozstřesená kamera společně s rychlým střihem ho spolehlivě zazdí. Takový chaos při sledování akční scény jsem snad v hlavě ještě nikdy neměl. Člověku se z toho až dělalo zle. Příběh nestojí za řeč, dialogy jsou standardně béčkově nablblé, efekty adekvátní. Ve výsledku se střídá bolehlav z akčních scén s nudou ve scénách ostatních. Občas se ale mihne něco, co vám (i když možná neúmyslně) vyloudí úsměv na tváří. // Tento zážitek mi přinesla Student Agency na lince Frankfurt - Praha // 10% ()

Pidzey odpad!

Další pokus o dobrodružnou fantasy s draky.Znovu tu jsou draci jako záporní tvorové a znovu je to totální zhovadilost.(Kdy se někdo poučí a natočí něco aspoň na úrovni Dračího srdce) Viděl jsem z téhle břečky sotva hodinu,ale to mi stačilo udělat si obrázek. Jo,je tu jakýsi pokus o RPG družinu ala Baldur’s Gate,ale ta družina vůbec nefunguje jak by měla.Drak je hnusně animovanej a souboj s ním je trapnej až sem se musel smát.To i Dračí příběh byl zábavnější.Nechal bych dát oběsit každého,kdo takle zašlapává tento žánr do bahna.Fuj.. ()

marrjaana odpad!

tento film ve mě nezanechal vůbec žádné dojmy - ani kladné a ani záporné, ale i pres to jsem se snažila najít nějaký duvod pro jednu hvězdičku - marně, není tu nic co by se dalo nějak ocenit , no možná, ale opravdu jen možná by jsi zasloužil ten drak a onen nápad s tím, že draci se nelíhnou z vajec, ale po vzoru Goa’uldů se vyvíjí v lidském těle, i dyž teda jen po dobu pár dnů, bez vědomí nositele a nakonec se z něj vyklubou jak predátor( jenže toto tam je pouze popsáno slovy, takže ani klubání se bucifala z žaludku sličné elfky se nedočkáte) ()

netWoor

Abych se přiznal, celou dobu jsem si myslel, že snímek natočili filmaři z Ruska, event. Polska. Celé mi to připadalo takové .. slovanské, vzdáleně mi to připomínalo polského Zaklínače. I ti herci. Jako by se naši bratři pokusili o fantasy v hollywoodském stylu, bohužel však ... děngy nět. Velmi levný film a to obsazením, triky, příběhem, dialogy i logikou. Ale nejvíc mě pobavilo, jak v akčních scénách kameraman lomcuje kamerou, aby se snad scény zdály akčnější (ve štábu asi chyběl střihač), čímž zcela ztratí na přehlednosti... ten bod dávám snad jen za to, kdyby se někdo přepsal a fakt to bylo polský ... ()