Hung - Na velikosti záleží

USA, (2009–2011), 13 h 25 min (Minutáž: 23–43 min)

Thomas Jane, Jane Adams, Anne Heche, Eddie Jemison, Rebecca Creskoff, Gregg Henry, Alanna Ubach, Joshua Leonard, Arthur Darbinyan, Erick Avari, Lio Tipton (viac)

Komediální seriál z produkce HBO představuje basketbalového kouče Raye Dreckera jehož stíhá jedno pohroma za druhou. Utekla mu žena, shořel mu dům a bojuje o to, aby se k němu vrátily děti…  Komediální seriál z produkce HBO vypráví o basketbalovém kouči Rayovi Dreckerovi, který se ocitl v krizové situaci a stíhá ho jedna rána za druhou. Někdejší středoškolská sportovní hvězda ztratila už dávno svůj věhlas, Ray je teď rozvedený trenér ve středním věku, bojuje o to, aby znovu získal do péče své děti, a vyhoří mu dům. Ve snaze získat nové místo se rozhodne využít svých nejlepších schopností a podnikne poslední pokus změnit svůj osud. Zoufalé časy si žádají zoufalé činy…V hlavních rolích Thomas Jane, Jane Adamsová, Anne Hecheová ad.
(HBO Europe)

stephano

Je težký hodnotit takhle brzo, ale zpracování se mi líbí je to klasický HBO produkce. Místama je to dost vtipný ale takovym ze života stylem. Dost se to podobá Breaking Bad serialu ne příběhem samozřejmě. Hlavní hrdina je super. Update: asi bych přihodil po patym díle pul hvezdy je to vazne super zalezitost. ok tak 5* fakt dost navykova vec po 8 dile ()

klerik

1. - 3. séria. Úvodná epizóda ma presvedčila len o tom, že je to slabšia napodobenina svelého CALIFORNICATION krížená s "podnikateľskou" TRÁVOU. Potom som sa do toho zapozeral a zistil som, že je to celkom dobrá napodobenina... Základná zápletka nepôsobí tak uveriteľne, ale herci si to užívajú (Anne Heche) a je to zaujímavo rozprávané. A je tam sex... Skvelá výplň čakania na nové osudy Hanka Moodyho... ()

neoBlast

[První série] No musím uznat, že jsem byl dost překvapen. Produkce HBO, pikantní synopse... ale dostalo se mi velmi kultivovaného, pohodového, "rodinného" a neškodného seriálu o sexu, bez sexu (no dobře, skoro bez sexu). Thomas Jane do hlavní role gigola skvěle sedí a celé se to ubírá trochu jiným, ne tolik laciným, směrem než se dalo očekávat. 1. sezóna 70 % ()

dextrush

Seriál s nápadom. Chlapík, ktorý stratí prácu, nie je v tejto dobe nič neobvyklé. Preto je postava Raya Dreckera divákovi blízka. Rovnako tak Tanya, ktorá je nie príliš atraktívnou ženou, snažiacou sa nájsť si svoje miesto na zemi. Celý seriál sa nesie v divácky príjemnom duchu, prostredí nižšej strednej vrstvy a s výbornými dialógmi. Proste v duchu, v akom sa má seriál niesť. Výber hercov výborne vystihuje postavy. Je to skvelý seriál na večerné posedenie a obľúbil som si ho už po prvej časti! Aj keď, musím priznať, že nie je práve tým typom seriálu, ktorý bežne vyhľadávam a ktoré sledujem... až do chvíle, keď som si ho nepozrel :-) ()

bundaboy

Nejstarší řemeslo obrácené naruby v produkci HBO. Dějově by se serál dal srovnat se skvělým Breaking Bad - učitel je dotlačen okolnostmi k věcem, které by ho normálně vůbec nenapadly. Walter White použil znalost chemie a mozek. A Ray Drecker... svůj velký penis. ;) 1. série výborná, navíc s hodně slušným českým dabingem. Jen byla trošku krátká. :) --- Druhá série mě malinko zklamala. Už mi nepřipadala tak vtipná jako první, zápletky a zákaznice nic moc a některé postavy mi lezly vyloženě na nervy (Tanya například :). Ale těším se na třetí, třeba to tvůrci víc rozjedou. Rozhodně by měli! :P ()

• Anne Heche se vrátila k natáčení jenom 8 dní od narození jejího syna Atlasa. (newpage)
  • Thomas Jane (Ray Drecker) hrál již dříve mužského prostituta, a to ve filmu Hříšné noci (1997). (zuza99)
  • V deviatej epizóde druhej série bije Tanya (Jane Adams) Horny Patty (Lauren Weedman) opaskom. V prvom zábere si ho dá dole zo šiat a je vidieť, že žiadny nemá. Keď sa kamera otočí, Tanya stále drží v ruke opasok, ale na šatách má už nasadený iný. (Fanita)

Zemřela herečka Anne Heche

Zemřela herečka Anne Heche

12.08.2022

Kdo sledoval zprávy ze světa posledních několika dnů, zřejmě tušil, že smutná novina se nevyhnutelně blíží. Před necelým týdnem totiž americká herečka Anne Heche během fatální autonehody v Los… (viac)

Seriálové popravy a znovuzrození

Seriálové popravy a znovuzrození

23.12.2011

Skončila nám podzimní televizní sezóna a kabelovky vyhodnocují čísla sledovanosti. Které seriály dostanou povolení pokračovat a které budou nemilosrdně zaříznuty? Nejdříve k těm úspěšným: Dexter bude… (viac)