Nick se zničehonic stane koučem fotbalového týmu v sousedství. V jeho životě nastalo mnoho událostí – jeho přítelkyně ho vykopla a jeho kamarádi, se kterými zabíjel čas popíjením se najednou rozhodli změnit a něco v životě dokázat… Motivace zrovna není silnou stránkou Nicka (Hugh Dancy). On svůj život nežije, životem jen tak proplouvá. Jeho kamarádi, se kterými popíjel najednou zmizí a on vůbec netuší, jakým směrem se má vydat. Naskytne se mu příležitost koučovat tým mladých fotbalistů, a přesto, že o této oblasti nic neví, nenechá si tuto příležitost ujít. Rychle se spřátelí s jedním ze svých mladých svěřenců, ba co víc, stárnoucí lenoch se až po uši zamiluje do mladé lékařky Gabrielle. Jenže ta má jen velmi málo trpělivosti s nezodpovědnými muži, jako je Nick. Vše vypadá, že se změní k lepšímu a Nick konečně najde sám sebe, jenže najednou se objeví jeho bývalá přítelkyně prosící za odpuštění a vše se začne rozpadat. Podaří se Nickovi dokázat Gabrielle, že se opravdu změnil? A pozná Gabrielle, že Nick stojí za to? (HBO Europe)

MikaelSVK

Aj tých 90 minút je dosť... Ak si film nespustíte, tak o nič neprídete keďže nemá divákovi akosi čo ponúknuť. Párkrát síce rozosmeje, ale to dokážu aj iné filmy, pri ktorých nie je spomenuté slovíčko "komédia". ()

Kamca_

Dějově byl film trochu slabší, ale určitě jsem se nenudila. Můj milovaný fotbal a sympaťák Hugh Dancy je vážně skvělá kombinace. Jen to mohlo být natočené víc vážně. ()

WoWoW

Tisíckrát omýlaná písnička. Ale to, co mě na tomhle neoriginálním průměrném filmu štvalo nejvíc bylo, jak američané przní náš nejúchvatnější evropský sport a to fotbal. ()