Jednoho dne zasáhne Joela (Bodhi Elfman) při cestě do práce šíp, který ho sice nezabije, ale taky nejde z rány ven. Joel se s touhle novou součástí svého života učí zacházet a pokračovat ve svém normálním životě. Krátká vtipná etuda k tématu lásky na první pohled. (sestrad)

juta

Zvolil bych jinou hudbu. Hrající piano je sice pěkné, ale mě to tam moc nesedělo. Co mě mile překvapilo byl příchod Ethana Supleeho jako amora. ()

Jordan

Dobrý nápad, celkom zaujímavé obsadenie, no celkovo to zráža tá hudba: jednak fakt, že hrá celý čas (takže je to ako keby klip) a jednak jej výber - patetická, sladká, gýčová. Tá tomu uberá jeden a pol hviezdičky, ale kvôli nápadu a pekným herečkám zaokrúhľujem nahor. ()

Arsenal83

Krátky návod na to, ako sa zamilovať na prvý pohľad. Vraj potrebujete pobehovať po ulici s šípom v hrudi. A nemyslím tým Karla Šípa. ()

Stanislaus

Milý a neskutečně romantický kraťas o lásce (a opravdu nevšedním Amorovi), který zahřeje u srdce jak díky obsazení, tak díky nadčasové klasice Somewhere Over the Rainbow. ()

Riddick77

Povedený kraťas, který beze slov řekne tisíckrát více, než jeho mnohem hutnější bratříčci a sestřičky. Krásná hudba a velmi pozitivní atmosféra. Hezké :-) ()

Dont

Naprosto banální námět lásky na první pohled, ale zároveň odzbrojující romantika za tónů Somewhere Over the Rainbow. Pokud Vám sedne tenhle song a jste romantické duše, stojí to za to. Krom ústřední dvojice zaujme Amor v podání Ethana Supleeho, plus mě tedy ještě Kelly Preston, ale to jen proto, že jsem ji už pěkně hodně dlouho neviděl. Neodpustím si ještě komentář, že Struck je docela slušivý klip k songu Over the Rainbow, ten oficiální je naprosto příšerná reklama na kýč. ()

darwin

Hodně povedený krátký film o nahodilosti lásky. Mladý muž čeká ráno na autobus do práce, tak jako každý den. Na druhé straně ulice však zahlédne krásnou dívku a zasáhne ho šíp do srdce, šíp lásky. Zamilován do dívky, kterou jen letmě zahlédl, chodí týpek s šípem v srdci do práce i na rande s jinými ženami. Dochází tak k řadě komických situací. ()