V 31. století čelí skupina říkající si Legion of Super Heroes hrozbě, jež se ukazuje, že bude nad jejich síly. V posledním zoufalém pokusu odvrátit nebezpečí se proto rozhodnou cestovat časem zpátky do 21. století s cílem vyhledat pomoc Supermana. Bohužel se vrátili příliš hluboko do minulosti, kdy mladý Clark Kent ještě plně nepřijal svou identitu Supermana. Clark se tak nyní musí vyrovnat se svým osudem a pomoci Legii v boji se zlem, než se bude moci vrátit zpátky do své doby. (Caszidy)

Hapretor

Co se týče výběru filmů, seriálů jsem někdy dost infantilní. Ale toto je i na mě moc. Dobré, avšak ne pro mě. Takže v porovnání s jinými snímky od L. Montgomery za dvě a dost. ()

Walec

Z novějších DC animáku trošku slabší. Je to mnohem více "pro děti" než Young Justice nebo klasická Justice League... Animace a vzhled postav mi příjdou takové "hranaté". Nic to ale nemění na tom, že se u toho fanoušek DC Comics docela solidně zabaví. Děj se zaměřuje na budoucnost a fungování Legie superhrdinů, kteří si z minulosti přivedou mladého Supermana, protože potřebují pomoct se zločinci na které nestačí. 3,6/5(fanoušek DC Comics) 2/5(nefanoušek) ()