K mimořádným výkonům hecuje a okamžitou výhrou pokouší Petr Rychlý. (TV Nova)

BoPo

Výraz rychlý prachy dnes už nevyvoláva tie predstavy ako kedysi. Vtedy Vás napadol Petr Rychlý a jeho behanie po námestí. A tiež to, že sa pred kamerou striedali ľudia rôzneho veku, pohlavia a estetického pôsobenia, ktorí prežívali emócie bez obalu. Dnes je to výraz spojený s rozhoďnožkami, ktoré predstierajú úplne všetko. ()

FireTight

Má první vzpomínka na Petra Rychlého je spojena právě s tímhle pořadem-úletem Rychlý prachy a vlastně to nebylo až zas tak špatné. Úkoly sice byly občas docela divný (třeba "rozdej si to v bahně tady s divou XYZ") nebo nechutný (hlavně ty stylu "sežereš to a dáme ti prachy"), ale na svojí dobu poměrně odvážný a novátorský počin. Alespoň důkaz, že i Nova dokázala vyprodukovat něco relativně koukatelného. ()

Frajer42

Netušil jsem, že toho pána, u kterého bývá k vidění pouze penis, hrál Petr Rychlý nebo Vilém Čok. Ani hlasy mi tam nesouhlasí. Nicméně se jedná o slušnou zábavu. Jeden frajírek s kamerou oslovuje na ulici náhodné pornoherečky, které jdou náhodou kolem. Poté už přichází ta nudnější část, kterou si každý dovede představit. Mimochodem ty starší rychlé prachy, kde soutěžili lidé se směšnými účesy se mi líbily o trošku víc. 3* ()