Vyvrženci

• USA Plaguers

Píše se rok 2241 a intergalaktická transportní loď Pandora křižuje vesmír s úkolem nalézt mystický mimozemský silový zdroj Thanatos, který by mohl spasit energeticky vyčerpanou Zemi. Uprostřed její pouti, několik tisíc kilometrů od rodné planety, ale z rádia Pandory zazní volání o pomoc z paluby neznámého vesmírného plavidla Diana a kapitánka Hollowayová se ho rozhodne i přes protesty své posádky vyslyšet. A tím spáchá největší chybu své krátké kapitánské kariéry. Přeživší ženy, které se vydávají za zdravotnický tým, jsou totiž vesmírné pirátky a jejich loď skrývá nebezpečí, které již brzy začne ohrožovat všechny přítomné. Thanatos totiž rozhodně nemusí být jen jedna velká baterie, jak se všichni domnívají. Stejně tak se může jednat třeba o děsivý virus, který dokáže všechny kontaminované proměnit v krvelačné bestie. Země se dostává do největšího ohrožení ve svých dějinách v napínavém sci-fi hororu režiséra Brada Sykese. (oficiálny text distribútora)

eraserhead666

Další tuctová velmi levná nezáživná vesmírná naháněčka. O hovně. Uřvané, uběhané, tuctové, nudné, bezduché. Bavilo mě jak film nijak nezastírá těch pár "výpůjček" z Vetřelce. Ke škodě filmu, když došlo na obstojnější maskérskou práci, už jsem znuděn pospával a tak si ani alespoň tohle moc neužil. Bod k dobru za ty fialové kostýmky a bílé kozačky. ()

HAL

Pořád jsem čekal kdy všechny přítomné slečny shodí své těsné blůzky, rozepnou těm několika málo chlapcům poklopce a začnou jim v detailních záběrech kouřit jejich olbřímí penisy - dokonce i jejich každá druhá věta nasvědčuje tomu že se už už musí vrhnout do pořádné akce... leč čekal jsem marně, dokonce ani kozy neukážou. Takže v tomhle ohledu nuda a je nutno se místo popisu průběhu všech souloží věnovat popisu děje: Tak tedy - hodná posádka (dvě bloncky a majitelé olbřímích penisů) najde mimozemskou zelenou kouli a o kus dál zachrání jakési trosečníky (= slečny v těsných blůzkách), trosečnice však místo orální odměny vytáhnou zbraně a zavřou posádku do klecí (na bičíky a pouta taky nedojde), jednu z nich při tom postříká zelená koule. Následky mimozemského bukkake jsou očekávatelné, ze slečny se stává lidožravý oslizlý mutant a chutě okusuje okolí. Dekapitace nepomáhá a zombie nákaza se promptně šíří, takže zbylé brunety v blůzkách pouští posádku z klecí a po chvíli nadrženého laškování (ale furt žádný kozy!) se spolu snaží vyházet ohniláky z lodi. Leč dílo se nedaří a navíc vychází najevo že jeden z majitelů olbřímího penisu žádný penis nemá, protože je to robot - a protože tento robot shodou castingových okolností vypadá úplně přesně jako Bishop z Vetřelců, tak je rozhodnuto že se ventilační šachtou vydá nakopat mozkohryzy do jejich zelené koule. Ta ovšem umí černou (eh, zelenou) magii a tak ovládne jeho levou ruku, tudíž Bishop začíná mlátit zbylé holky (=bruneta a bloncka). Ty mu pomohou prokletou ruku zlikvidovat, načež on se zbrkle obětuje pro jejich záchranu (místo toho aby si jako chlap místo ruky nasadil motorovku a všechny tam vykydlil) a holky prchají k únikovému modulu. Tam bruneta vrazí blondýně kudlu do břicha a je po zásluze sežrána, probodlá bloncka chvíli laškuje s jakýmsi objevivším se supermutantem, vyhazuje loď do vzduchu a odpaluje se v záchraném modulu k zemi (v tomto pořadí). Díkybohu ale film končí šťastně, zelená koule se prozíravě do modulu ukryla také, bloncka kvičí a Země bude vyhlazena do posledního jednobuněčného organismu - pravděpodobně trestem za to že na ní vznikl tento film. Nu zkrátka je to mrdka na entou, která si tu jednu hvězdu zaslouží jen za výše zmíněnou parodii na Bishopa a místy vcelku vtipné gore efekty. Navíc jsem vám tu vypověděl celý její příběh, takže se na ni nemusíte dívat a vaše životy jsou rázem zas o trochu šťastnější. Děkovat mi nemusíte, jsem zkrátka lidumil. 1/10 ()

J*A*S*M

Jestli si tímhle chtěl Brad Sykes nakopnout kariéru, tak teda potěž pánbůh. Měl se, chudák, snažit víc. Po vesmírných sci-fi hororech se před nějakými deseti lety slehla zem a kdyby záleželo na úspěchu a kvalitě Plaguers, zůstane slehlá ještě hodně dlouho. Vzhled monster je sice povedený, ale to, co se děje okolo... to je katastrofa. Větší herecká dřeva by se hledala těžko, bitky pod Sykesovým vedením působí, jako by se odehrávaly o velké přestávce na dvoře základní školy, výprava je... laciná. Hororový fanoušek by musel být opravdu hodně zoufalý, aby ho tento film dokázal jakkoli uspokojit. Bod za plaguery a gore. Pandorum naštěstí vypadá o poznání lépe. ()

blackrain odpad!

Masky nestojí za nic. Herci se plouží jako mátohy. Atmosféra nulová. Nuda k ukousání. Přimhouřila bych obě oči, kdyby šlo o epizodu nějakého sci-fi seriálu. Ovšem, ta epizoda by měla maximálně 40 minut. ()

LIVINGDEAD odpad!

Skupina mezigalaktických pirátů unese kosmickou transportní raketu, která míří k Zemi. V raketě je však virus jménem "Thanatos", který mění své oběti v monstra. A tak piráti a posádka spojí své síly, aby se postavili proti této infekci. ()