Na počátku sedmdesátých let byla psychiatrická léčebna u ruských hranic uzavřena policií. Těsně před uzavřením, dr. Andersson natočil sérii filmů "snuff" se svými pacienty. Doktor sám natočil všechny vraždy a začal si říkat "Stvořitel". O třicet let později, americký filmový štáb dorazí do Finska, aby o tomto masakru natočil film. Nevědí však, že se oni brzy stanou hvězdami filmu... (LIVINGDEAD)

Snakefinger

Na béčko vůbec ne špatné. A větu In this movie I have the final cut si určitě zapamatuji. Prostě když ohlédneme od všech klasických záběrů typu stará psychiatrická léčebna, oprýskané stěny, nefungující telefony, výpadky elektřiny a zuřivá bouře venku tak se bavíte docela slušně. ()

Campbell

U Skeleton crew chválím jen 2 věci a to prvních 20 minut a hudbu. Jinak je to strašně nudná a trapná vyvraždovačka o debilovi co mu cvaklo v hlavě. Prvních 20 minut mě ale překvapily už jen pointou a i tím jak se zde nešetřilo krví, pak ale nastal konec a už jsem jen zíval a čekal až to skončí, ale trvalo to sakra dlouho. Navíc vraždy byly horší a horší, co ale musím pochválit je hudba která se povedla a zněla výborně. Škoda že nejde sehnat soundtrack. Ale na film hodně rychle zapomenu. ()

ricci.s

Fíha, kto dal tomuto filmu plných 5, to sa ozaj divím. Ok, pozerať sa to dalo, ale strach tento film určite nenaženie, vraždy boli biedne a herecké výkony o ničom. Nikto z hercov mi nebol sympatický až tak, aby som mu držal palce. Je to vlastne len tuctová vyvražďovačka, akých sú tisíce. Raz vidieť a zabudnúť. ()

• Film byl natočen ve skutečném ústavu pro duševně choré. (Cheeker)