Vražedné horko

• USA The Steam Experiment (viac)
všetky plagáty

Šest osob je uvězněno a terorizováno v místních tureckých lázních. Uvěznil je bývalý profesor univerzity, který je násilím drží v extrémně teplém místě, aby dokázal světu, jak destruktivní vliv má oteplování na lidský organismus. Jeden detektiv musí nalézt lázně anebo souhlasit s publikací prací psychologa v novinách. Je to podmínka, kterou si stanovil únosce, než vypustí své objekty pokusů... (LIVINGDEAD)

+sfinx+

Ještě, že tam napsali "The End" jinak bychom nevěděli jestli tohle je opravdu konec. Konec zajímavého příběhu zpracovaného úplně nezajímavě. Pokud se chcete zdokonalit v nadávkách tak by se vám tohle mohlo líbit protože Jessie a Frank jimi opravdu nešetří a polovinu svojí životnosti ve filmu nestráví ničím jiným (pokud chcete pouze nadávky doporučuji radši Blade trinity). Co především povzbudí chuť se dodívat na tento film dokonce je taktický manévr ve kterém tvůrci svlékli právě půvabnou herečku Eve Maruo a tak alespoň mužská část netrpělivě čeká, co se tak ještě objeví. Jinak dialogy jsou typicky americké: když hrdinové zjistí, že jsou v průseru někdo to nevydrží, někdo sedí opodál a někdo řekne: "musíme držet za jeden provaz a zvládneme to!" a to opravdu (ani se sundanými plavkami) na více jak jednu hvězdičku nestačí. ()

vegetol.mp

Kilmer, Assante a Roberts. Tři moji oblíbení herci v jednom filmu, to přeci nemůže být tak zlé. A taky není. Scénář sice potřebuje trochu práce, ale je to slušně zahrané a hezky natočené. Rozhodně to není film roku, ale fakt nechápu, jak můžou mít kokotiny jako jsou např. Voskové děti, ve kterých také uvidíte A. Assanteho, lepší hodnocení než tohle. ()

juta

Špatně natočený a sestříhaný film, který mi chvílema střihy připomínal příšerný Slipstream s Hopkinsem, který nakonec dopadl o něco lépe. Nelíbil se mi výběr postav. Nechybí ani ukázka poprsí, které mě rozčiluje v každém filmu. Chování postav je opět velmi špatné, ale přeci jen člověka aspoň trochu zajímá, jak to dopadne a kdo za tím stojí. ()

Hapretor

Opět jeden z dlouhé řady rádoby originálních thrillerů, který se na začátku může zdát více méně nápaditý, ovšem s přibývajícími minutami ta nápaditost ubývá. Lákadlo bylo vidět zde Val Kilmera, ale byl tady nemastný neslaný. Typický vyvražďovák, kde záleží komu jako prvnímu "rupne v bedně" a závěr posílá vše do kopru, protože jak se snaží být zajímavý je blbě pochopitelný a nudný. Viděno opět mockrát - tentokrát ale z lázní. Tady už nejspíš není co vymyslet nového. Stále čekám! ()

drankeryth

Strasne nezaujimavy film, v ktorom je kopa debilnych dialogov a napatie filmu uniklo niekde prec daleko od tohoto filmu. Vo filme ma skoro nic neoslovilo, ze by to bolo dobre. Okrem par zaberov, kde islo o krk o tych debilkov v tej saune. Tuctovy thriller, ktory u mna nema sancu, aby som si ho znova pozrel niekedy v mojom zivote. ()