Skladiště 13

• USA Warehouse 13
Mysteriózny / Sci-Fi / Dráma / Thriller
USA, (2009–2014), 46 h 25 min (Minutáž: 42–87 min)

Hudba:

Edward Rogers

Eddie McClintock, Joanne Kelly, Saul Rubinek, Allison Scagliotti, Genelle Williams, CCH Pounder, Aaron Ashmore, Simon Reynolds, Jaime Murray, Faran Tahir (viac)

V kombinaci dramatu a komedie (dramedy) sledujeme působení dvou tajných agentů Petera Lattimera (Eddie McClintock) a Myky Beringové (Joanne Kelly) na podivném místě v Jižní Dakotě zvaném 'Warehouse 13' - skladiště, kde americká armáda uchovává vzácné a nadpřirozené předměty, cennosti a tajuplné relikvie. Úkolem agentů je tyto předměty zkoumat a pozorovat, aby za pomoci jejich podivných činností mohli vystopovat další takové předměty a v tomto skladišti je ukrýt před zbytkem světa. (iHyik)

Hawaj odpad!

Blábol, zpatlanina Akt X, Ghostbástrs, chorých producentských mozků myslících jen na prachy a fantasmagorických scénáristů snažících se jim zavděčit, keří z šuplíku tahají jedno klišé za druhým. To vše obklopeno ochotnickejma rekvizitama a kulisama, a když už nevědí kudy kam tak tam vrazej jakýkoliv kouzlo co je zrovna napadne. Další seriál do počtu k takovejm povrchnostem jako jsou amatérské Krajní meze. ()

O´Neill

První série je u konce, a na druhou si nejspíše ještě počkáme. Díly byly takové všelijaké, někdy slabší, někdy lepší, ale celkově díl co díl se to zlepšovalo. Hudba byla taková ideální do atmosféry, která připomínala něco ve stylu Eureky. Co mě však na seriálu totálně zklamalo byly efekty. Ty byly i na seriál opravdu strašné. Všehovšudy vidíme v seriálu asi 5-6 vizuálu - jeden je přelet nad pouští, kde je skladiště, a druhý je přelet v samotném skladišti. Zbylé 4 jsou občas v nějakém díle. Takže si myslím, že když tady je tak málo efektů, tak aspoň mohly stát za to, to co předvedli je hrůza. ()

RobbieM@N

Velice slabé. SyFy se trochu sekla, Warehouse 13 není sám o sobě úplně stoprocentně propracovaný seriál, typicky bez filtru stejně jako Eureka, ale postavy se už od začátku zmítají v klišovitých osobních problémech a spíš to vypadá jako x-tá sezona provařeného seriálu a ne jako teprve premiérová sezona nadějného seriálu. ()

warrenur

Dalsia z radu navivnych az prilis vtipnych somariniek. :) Prvu seriu som s prestavkami skukol na sluzobkach a to jedine vdaka podarenej Myke. V istych vyrazoch tvare mi velmi pripominala Lenu Headey. Mysterioznost kompletne zabijaju tie lacne pociatacove flashbaky. Slabe dvojhviezdie, kedze je serial uz starsieho datumu, siahnite radsej po niecom inom. ()

char_t

Pro sci-fi fanoušky fajnová zábava - aneb vykládáme bílá místa v mapě historie pomocí cool hraček a megazáporňáků. Samotné vyšetřování sice místy začíná nudit, ale díly týkající se hlavní linky a obsazení zvedají seriál nad průměr, 4*. Na přelomu třetí a čtvrté řady snižuju na 3*, už to začíná být trochu nuda, nic nového.... PS: Pochvala za umění odejít - když jsem si v páté řadě říkal, že už bych se snad obešel bez dalších dílů, přišla parádní závěrečná epizoda a je konec. Skoro mám i chuť vrátit tam z nostalgie tu čtvrtou hvězdu, ale omezím se na hodnocení Silné 3* a 70% ()

• V páté epizodě druhé série se objeví postava jménem Douglas Fargo zaměstnaná u firmy Global Dynamics ve městě Eureka. Postava je odkazem na seriál Heuréka – město divů (od r. 2006), za kterým stojí stejně jako za seriálem Warehouse 13 Syfy channel. (misa1989)
  • Natáčelo se v Kanadě. (Varan)
  • V 7. epizodě 3. série je možné si všimnout, že tělo zastřeleného Lea 3krát změní svou polohu. (Lenniah)