Noda Naoko je nazývána Anego, což znamená Starší sestra. Tuto přezdívku si vysloužila, protože každému svému spolupracovníkovi ráda pomůže, vyslechne ho, poradí. Všichni ji proto mají rádi. Ale kdo radí Naoko s jejími starostmi? Navíc jejím největším problémem je, že ve svých třiceti dvou letech ještě není provdaná. Seriál sleduje její každodenní život, hledání partnera a pracovní nasazení. (Zíza)

Zíza

Štěstí. Co je štěstí? Muška jenom zlatá..! A to si naše milá Anego možná uvědomí až na konci. Tenhle dospělý příběh o honbě za sňatkem se mi líbil. Možná vystalo trochu zklamání, že byl až moc "reálný", alespoň u toho konce to chtělo ten život pořádně osladit. Neříkám, že konec je smutný, ale končí asi až moc reálně. Pokud máte dost těch trochu přihlouplých romantický komedií, kde je jasné, kteří dva budou spolu, a že společně opravdu všechno překonají a nakonec budete svědky jejich blaženého polibku, tak si pusťte tohle. Řekla bych příběh s trochu nahořklou příchutí. Možná v soě skrývá několik pravd, možná ne, ale musím souhlasit s tím, že když něco opravdu chceme, nemyslíme na nic jiného, tlačíme se do toho, nevzejde z toho nic, co jsme chtěli. Snažit se je pěkné, ale všeho moc škodí. Speciál mohu tak nějak doporučit - totálně zrekapituluje děj a jen o kousíček ho posune dopředu. Ale možná tohle to postrčení, které Anego potřebuje :-) ()

Vardara

Aki byl sice opravdu strašně roztomilé štěně, ale tak nevyzrálé, že se divím, že to mezi ním a Anego vůbec fungovalo a ty polibky, ty byly fakt strašné... Kromě toho mě vždycky uklidní, že jsou vyspělé země, kde je postavení žen daleko horší než u nás a více zatížené předsudky. Klady seriálu: hrdinka samu sebe neber příliš vážně. Jen na můj vkus až moc často popíjela s kolegy – divím se, že jí pak ještě zbyly peníze na nájem. Jinak má tento seriál ještě jeden speciál, ale z mého pohledu se tam nic nového neřešilo, spíš se znovu propíraly ty samé problémy. Ale možná je dobré ho zhlédnout pokud máte na konci desátého dílu pocit, že vás o něco ošidili... ()

Mikah

V podstatě celý seriál se odehrává ve firmě, kde pracují stálí zaměstnanci a dočasné zaměstnankyně, vykonávající podřadnou práci a od nichž se očekává, že se do několika let vdají a odejdou. Lze zde pozorovat, jak taková japonská firma funguje, jaké jsou vztahy mezi personálem, a jaký život má třicátnice, jež se stále neprovdala a řeší problémy lidí okolo sebe a na hledání vlastního štěstí nemá mnoho času, ačkoli se zoufale touží provdat. ()