Galavečer plný hvězd, oblíbených písniček a překvapivých výher.  TV Barrandov ve spolupráci s vydavatelstvím Bauer Média odvysílá v sobotu 3. září od 20:00 hodin přímý přenos ceremoniálu Česká hvězda 2011.
Slavnostní večer, během něhož budou vyhlášeni výherci v kategoriích žena, muž a objev roku, uvedou Jitka Asterová a Jan Rosák. Na jevišti Hudebního divadla Karlín vystoupí Karel Gott, Lenka Filipová, Michal David, Monika Absolonová, Pavel Vítek, Michal Dlouhý, Gabriela Gunčíková a další.
Českou hvězdu vyhlašuje týdeník Rytmus života a letos se uskuteční 4. ročník, který poprvé odvysílá TV Barrandov. Předešlými laureáty ocenění jsou Marta Kubišová, Anna K., Michal David nebo Simona Krainová. Vydavatel týdeníku Rytmus života, společnost Bauer Media, rovněž vyhlašuje prostřednictvím časopisu Týdeník televize anketu popularity Týtý. (oficiálny text distribútora)

Kokutek odpad!

Milej Barrandove, Rytmusi života a podobně, tu cenu návrat roku jsi pěkně posral. Bartošová místo Neckáře ? Tohle mi teda hejblo žaludkem... ()