Haunting of Marsten Manor, The

všetky plagáty

Mladá dívka Jill Marsten (Brianne Davis), která se vyrovnává se svým zrakovým handicapem, ke svému vlastnímu překvapení zdědí po neznámé tetě odlehlé panství, jehož součástí je i rozlehlý dům. Po počátečním váhání se vydává se svým přítelem Robem (Ken Luckey) a svou nejlepší kamarádkou Erikou (Christine Woods) svůj nově nabytý příbytek prozkoumat. Již od počátku má však Jill divné tušení a její slepotou zbystřené smysly vnímají v domě věci, které její kamarádi nevidí a nechápou. Série znepokojivých událostí však na sebe nenechá dlouho čekat… Americký televizní film natočil v roce 2007 Dave Sapp. Společně se svou ženou Julií je i autorem scénáře. (Šakalík)

gumli

Ničím nezaujímavý horror určený pre TV.Film trpí nízkym rozpočtom,príbeh ošúchaný,pôsobí veľmi amatérsky,herectvo o ničom,desivé momenty žiadne,nuda.Nechápem, čo mohla byť príčina,že tento film,ktorý je TV film,vybrali na filmový festival.Mne tento film pripomínal skôr televíznu inscenáciu ako film.Veľmi,veľmi slabý a nezaujímavý film. ()

Šakalík

V podstatě není o co stát. Příběh je celkem ohraný, herecky tam zaujme snad jen Brianne Davis tím, že hraje slepou, a bát se budete jedině v případě, že u toho otevřete obálku se složenkou z ČEZu :-). Ze začátku vás udrží v pozornosti napětí, co se z toho asi vyklube, ale když po hodině zjistíte, že klubat se nic nebude, dodíváte už jen ze setrvačnosti. Samotná duchařská zápletka je tak pitomá, že vám zůstanou jenom oči pro pláč. Proč teda do takového filmu vůbec jít? Důvod je jednoduchý a jmenuje se Christine Woods (ve filmu hraje Eriku). Já tu holku prostě žeru! Samotný film si víc než dvě hvězdičky nezaslouží, ale za Christine dávám i tu třetí. Jsem divný, já vím. :-) ()