Community - Season 6 (2015) (séria)

Úvod do recyklované kinematografie (S06E08)

(epizóda)
  • Česko Úvod do neoriginálních filmů (viac)

Changa proslaví virální reklamní slogan a motivuje ho to k zásadní životní změně. Skupina se semkne, aby vytvořila triky a efekty pro Abedův film. (Netflix)

Necrotongue

V tomto dílu se už zase točil film. Hlavní změnou, kterou přinesla osmá epizoda, byl fakt, že se Abedovi do natáčení nechtělo a obětoval se pro tým. Celá tato záležitost opět nestála za mnoho, ale musím uznat, že jsem se v některých momentech i pobavil. Přes všechny zápory by to mohlo dopadnout i lépe, ale tvůrci si ani tentokrát neodpustili své velkohubé, rádoby hlubokomyslné kecy. / Poučení: Pozor na autorská práva. ()

andalin

"Haaam, giiiirl!" Chang jde do Hollywoodu a Greendale z toho chce vytřískat co nejvíc peněz. Abed a Jeff mají jednu ze svých bonding chvilek, což je jedna z mých nejoblíbenějších věcí na Community... Poslední sezóna obzvlášť nabízí pěkný kontrast vůči první, kde Jeff lidi vidí jen jako prostředek k dosažení svých cílů a Abed je úplně mimo "normální" spektrum. #characterdevelopment. Navíc nám tahle epizoda představuje další z Community záhad: kde se vzala zelená kulečníková koule č. 3? ()