Jeffova právnická praxe je v koncích a vrací se na Greendale, aby podal hromadnou žalobu na školu. Hologram Pierce ho ale přiměje přehodnotit plány. (Netflix)

Necrotongue odpad!

Jak popsat, co jsem to právě viděl? Úvodní epizoda páté sezóny byla na jednu stranu k uzoufání nudná a nevtipná a na stranu druhou výrazně nablblá. Na tuto záležitost se mi fakt nedobře dívalo, protože v ní tvůrci přišli s příběhem tak přitaženým za vlasy, že už absurdnější být ani nemohl. I když... Tento tvůrčí kolektiv by mi ještě mohl rozšířit obzory a já se toho silně obávám. / Poučení: Nový rozjezd něčeho, co už v podstatě skončilo, je vždycky komplikovaný. ()

• Tato epizoda, která se po návratu svého původního tvůrce Dana Harmona snaží znovu nastartovat celý seriál, často naráží na 9. sérii (2009) seriálu Scrubs: Doktůrci (od r. 2001). Ta byla pro tento seriál také zásadní, protože se tvůrci snažili znovu oživit seriál s téměř celým novým obsazením. Na konci epizody v závěrečném shrnutí dokonce můžeme vidět shrnutí Zacha Braffa z epizody Náš první den ve škole (2009) ze Srubs: Doktůrci. Posléze se ukáže, že Abed (Danny Pudi) ukazuje studijní skupině tento díl na svém notebooku. (tom.nosek)