Scusa ma ti chiamo amore

• angličtina Sorry, If I Love You
všetky plagáty

Scusa ma ti chiamo amore je příběhem 17leté školačky Nikky (Michela Quattrociocche) a 37letého Alexe (Raoul Bova), které svede dohromady autonehoda. Ač jsou oba velmi odlišní, najdou si k sobě cestu a sdílejí spolu chvíle, které se jiným mohou zdát jako sen. Přetrvá toto pouto i poté, co jejich láska musí čelit reálnému světu i osobám z minulosti? (Lama.Lama)

evulienka3

Skutočná láska je ako duchovia, každý o nich hovorí, ale nikto ich v skutočnosti nevidel. (La Rouchefoucauld).Lepkavé a sladké ako cuktová vata. Nenáročná oddychovka s veľmi sympatickým obsadením a hromadou citátov. Príšerne romantický film o láske vo viacerých podobách. Tretia hviezdička je tam síce s prižmúrením oka kvôli Raoulovi, ale vôbec ma to neškrie. 50% Videné v rámci Challange tour - 30 dní so svetovou kinematografiou. ()

Lama.Lama

To je něco pro mou romantickou duši.. A ano, je to naivní, ale má to své kouzlo. Navíc hlavní postavy jsou sympatické a herci jejich role ztvárnějí více než obstojně - samozřejmě musím brát ohled na to, že je to italská romantika jak Brno :)) Nad jedním detailem se však pozastavím - hrozný nezvyk je, když rodiče Nikky přijdou na to, že chodí s o dvacet let starším chlápkam a nijak extra to nehrotí. Pravděpodobně jsem si už zvykla na striktnost rodičů ve filmech z USA, takže mě to tady opravdu zarazilo - myslela jsem si, že to bude jeden z největších problémů a ono prd :)) 8/10 ()

Enšpígl

Když jsem si spolu s goole předkladačem tenhle týden pročítal jeden velký italský filmový web, zaregistroval jsem tamní fandy, že mluvili o Michele Ouatt.. jako o jedný z nekrásnějších a nejnadějnějších mladých italských hereček, samozřejmě v otázce krásných hereček mě nesmí nic uniknout a tak jsem si vyhledal tento filmu a musím svým italským kolegům dát za pravdu Michela je překrásná. Film už v samém začátku dá najevo, že tady půjde o čistorkevnou romantiku, takže jsem to vzal a pak už jen sledoval velkou a krásnou zamilovanost čtyřicátníka a sedmnáctky. Nebylo to přeslazené, aby se u toho kluk posral, ani zbytečně převtipnělé, prostě tak akorát lehký, příjěmný, pohodový, ale hlavně hrozně moc zamilovaný. ()

wege

Kdyby mě žena jednou nečekaně opustila, to co jsem viděl ve filmu, není špatná cesta, jak jít dál o). Ale jinak to je blbost, ale uznávám tomu určité kvality v těch generačních střetech, vyrovnávání se s předsudky apod. A pak tam jsou navíc ty pěkné italské roštěnky .. prý to má druhý díl (daleko hůře hodnocený), na to mě asi nikdo nedonutí se podívat. ()