Silnější než rozum

(relácia)

havLord

Epizoda "Na vodě": Největší UKRUTNOST, filmové VELEDÍLO dosahující výšin Himaláje .... dámy & pánové, zde jste byli svědky toho, jak se filmový svět otřásl v základech a byl provždy změněn v něco jiného, něco na mnohem vyšší úrovni, dokonce ještě výš, než je Aštarova a Šeranova andělská flotila. Cameronův "Titanic"? Spielbergův "Jurský park", "Schindlerův seznam", či "Trosečník"? Woodův "Glen or Glenda"? Pomothyho "Rendez-Vous v A Moll"? Tarantinův "Forrest Gump"? To všechno je hravě strčeno do kapsy tohoto masterpiecu. Welles, Tarkovskij, Truffaut, Vávra, Kubrick a kéž by i Troška škrábou prstíčkem na víka svých rakví a smutní, že u toho nemohli být. Absolutní mindblower. Shadwell zírá s pusou otevřenou dokořán, Bluntman nenachází slov a pod tíhou toho transcendentního zážitku, kterým si právě prošel, objímá Shada a líbá ho na čelo, se slovy "Vše budiž odpuštěno, bratře.". ..... a co Vy - LAJZNETE SI JEŠTĚ NĚKDY NA VODU BEZ VESTY? ()

Matty

"Takže užívejte, ale přežijte!" Nemohu se rozhodnout mezi odpadem! a pěti hvězdičkami, takže si tohohle nezamýšleného pokračovatele České sody zatím užívám, ale nehodnotím. "A bacha na vítr!" ()

petaspur

Lidé chtějí zažít něco vyjímečného, aby se naplno užili svůj život. Kvůli adrenalinu budou riskovat zdraví, protože „je to lepší než koukat na televizi“. Pravděpodobnost doživotního posedávání na invalidním křesle je sice vysoká, ale kdo by to řešil, když je moderní užívat si pouze dnešního dne. Já vím, hovoří ze mne náznaky stáří a obava, že by moje děti mohly být podobně debilní, jako tito adrenalinoví jezdci. Přeju jim všem hodně štěstí! ()