B!shop

No urovne Family guy nebo American dad to nedosahuje ani nahodou. Kazda scenka ma od par sekund po zhruba dve minuty a je vzdycky postavena na jednoduchym napadu, tu originalnim, tu sprostym, tu nechutnym, tu trapnym a vetsinou to je sice vtipny, ale ne nijak moc, najde se i par absolutne nevtipnejch, ale zase i par naprosto brutalnich. K tomu si prictete prijemnou animaci a znamy dabersky hlasy a vyjdou lepsi 3*. ()

Campbell

Slepenec scének od MacFalaneho, některé vtipné některé vůbec. Na FG to teda rozhodně nemá ani minimálně, co mě trochu iritovalo byl dabing, Seth umí hodně hlasů a tak mě štvalo že jsem dost často slyšel jeden a ten samej. Nicméně film netrvá ani hodinu takže se nudit nebudete já se bavil. Jen škoda některých natahovaných scének. Ale za mě dobrý. ()

Ivoshek

pro lidi, co mají rádi Family Guy. Je to série krátkých skečů s hodně rozkolísanou úrovní, ale je jich tolik, že se prostě celkem často McFairlanovi povede to trefit. Už jenom ten žabák.... ()

Kryton

Mix krátkých scének ve stylu Family Guye má světlé momenty, ale i ty trapné. Máte-li rádi Family Guye a ony ktrtké gagy pak si i zde najdete to své. ()

havLord

Pár skečů, z těch tuctů, jsem díky ne zcela dokonalý znalosti americký popkultury nepobral, u zbytku jsem se bavil jak na horský dráze. Pár geniálních, pár absolutně nijakejch, ale většina spíš průměrnejch. ()

SarumanKo

Skutočná kavalkáda animovaných skečov, od nečastých trápnych cez početné úsmevné a nápadité po príležitostne nesmrteľné; skečov, ktoré sa pre svoju nekompromisnosť nevmestili do Griffinovcov. MacFarlane je právoplatným dedičom "monty-pythonovského" humoru. (8/10) ()

wohna

Tak tohle ne. Viděl jsem 20 minut a stačilo mi to. Setha MacFarlana obdivuju, jeho počin jménem Family Guy je něco neskutečného. Teď jsem začal sledovat i American Dad, což taky není vůbec špatné. Cavalcade of Cartoon Comedy je ale hodně za těma dvěma díly. Hodně daleko. ()

wendelin9

Je neuvěřitelný u jakých kravin a debilních vtipů se člověk pobaví.. Todle je prostě pecka, pár scének je slabších, ale většina vás nenechá vydechnout a masíruje vám bránici až do závěrečných titulků. Mohla bych to vidět stokrát a stejne se budu smát. :) ()

VasaX

Seth MacFarlane nám předvádí hodinku odřezků z jeho seriálové tvorby. Všechno co nebylo tak dobré a neprošlo, slepil a vydal hodinový fór-gag-fest. Bohužel až na pár výjimek je znát, že je to vyloženě vše, co se svou úrovní (nebo nekorektností//vulgaritou/etc...)nedostalo do seriálů. Pobaví, ale nerozesměje. ()

BuryGol

Pokud to šlo všechno z jeho hlavy, je Seth fakt ďábel. Určitý scény byly k pochcání se smíchy, jiný už tolik ne. Pár scén bylo pro našince špatně pochopitelnejch, protože určitý jejich známý osobnosti neznáme. Nicméně já se bavil. ()

P1tr

Výborný sestřih několika nepoužitých scén z dílny Setha MacFarlena. Samozřejmě ne všechny jsou povedené, ale v takové kanonádě scének pár špatných vůbec nevadí. Naopak, alespoň si vaše bránice dá na chvíli pauzu. ()

adamulefa

Zopár gagov akoby priamo vystrihnutých z Family Guya. Celkom zábavné ale podľa môjho názoru dokonale zbytočné. Tieto fórky by iste lepšie zapasovali priamo v už spomínanom FG. Takto vyzerajú iba ako reklama alebo nejaký marketingový ťah. ()

Olík

Banda kolem otce American Dad, Family Guy a Cleveland show Setha MacFarlana a její smršť krátkých animovaných scének. Úroveň jednotlivých skečů, z kterých je na hony cítit nezaměnitelný MacFarlanův rukopis nejvíce připomíná křivku grafu – jednou na hoře, jednou dole - od totálně stupidních, před průměrné až k naprosto geniálním. ()

Miksa

Family Guy hodnotím velmi vysoko a skeče, které v něm nezřídka figurují, jsou často k potrhání. Ale co jsou oříšky bez čokolády nebo cola bez rum. Prostě to nemůže být ono. Z asi 50-ti skečů (bez Grifinovic famílie) se mi líbilo tak 5, a to je dost málo. ()

LakiyL

Seth má dosť peňazí, no ako sa hovorí: človek nikdy nemá dosť. A práve preto aj spravil tieto miniskeče alebo gagy. Na niektorých sa dá pekne zasmiať, niektoré sú oničom. ()