Plague Town

• USA A Slaughter in Plague Town (pracovný názov) (viac)

Průměrná americká rodina vyrazí na pěší výlet po Irsku, aby zde objevila své kořeny. Vydají se do hlubokých lesů bez jakéhokoliv náznaku civilizace, ale brzy zjistí, že to neměli dělat. V lesích na ně totiž číhá nebezpečí v podobě zmutovaných zrůd, které mají jediný cíl a to dát si je k večeři. (topr harley)

ledzepfan

No teda nebylo to vůbec špatné..atmosféra nočního lesa-odkud se z dálky ozývá pláč batolat a zlý chichot dovádivých fakanů-je vcelku zvládnutá.....zatoulaná rodinka je docela sympatická a vtipná.....Jen se tam na mě až moc běhalo pořád odnikud nikam,táhlo se to jak nudle z nosu a celková forma byla trošku laciná...............PS: Nechápu co měl ten kluk za problém..ta holka s tou oční páskou přes oči byla vcelku sexy :) ()

jarkolar

Brrr, jedna z největších hororových pohrom co jsem zatím viděl. Všem hlavním postavám jsem přál zmasakrování už od prvních minut, protože ty jejich výkony jsou fakt hrozný. Celej film je roztahanej a nudnej, já bych ho pojmenoval "koukni, jak divný to tady je". Ani jeden mord nestojí za místo v mojí paměti a když už na ně dojde, jsou hrozně odfláknutý. Po vzoru starých vybíječek vidíte zbraň, údiv oběti, následně pohled stranou a výsledek (fakt otřesný). Některý provedení jsou vyloženě směšný jako MENŠÍ SPOILER když si dospělej chlap nechá kolem sebe omotat strunu od dvou malých fakanek KONEC SPOILERU. Dospělí se bojí dětí, nebrání se a ty jim mezitím ubližují proutky, vše doprovázeno hekáním a halekáním. Výrazu dospělých "na mě nekoukej, ony jsou prostě takový" jsem se nemohl než uchechtávat. Toužebně jsem vyhlížel konec a doufám, že na tohle rychle zapomenu. ()

eraserhead666

Nápad dobrý. Masky slušné, některé postavy fakt naháněly strach. Napětí postupně stoupá. Krev stříká. Dostaví se jistá míra úchylnosti a nenormálnosti. Postavy jsou docela v pohodě. Jen to provedení trošku pokulhávalo. Ale nakonec se z toho vyklubal možná až překvapivě zajímavý film. Rozkvetlý kvítek na hromadě hnoje. ()

Bloody13

Podle zdejších komentářů se jedná o zatraceně rozporuplné dílko. Spousta jejich autorů se ohání slovy jako amatérismus, klišé či dokonce sračka. Celkem to chápu, už kvůli námětu si o to koleduje. Ale bacha, sračku si představuju úplně jinak! Plague Town sice vaří zdrclou kaši, ale pod nos vám jí servíruje opravdu s láskou k žánru. Snaží se zavděčit hlavně nenáročným divákům, a nutno dodat, že se mu to daří. Rozhádaná rodina (půlka jde hledat pomoc, druhá čeká v odstaveném vozu), tmavý les, znepokojivé zvuky a nablízku jen někdo, kdo s radostí otevře vaší mozkovnu. Nemůžu si pomoct, ale mě tenhle příspěvek do subžánru hixploitation vážně bavil a párkrát i vyděsil. Sedm hvězd z deseti. ()

Flaxik

Od hixploitu nikdy moc neočekávám, ale tohle předčilo všechna má neočekávání. Protože si už hovno pamatuju, nedokážu si nějak vybavit, kdy naposledy jsem viděl takouhle píčovinu. Jen proto, že jsem byl líný natáhnout ruku pro ovladač, nepřetáčel jsem rychloposuvem a na konci filmu jsem si za to řádně vynadal a dal jsem si domácí vězení až do večera. Nudná srágora s naprosto vymozkovaným scénářem, kde asi vrchol vší debility je rozmlácení hlavy plastovou (!) poklicí od kola. Odpad nedávám kvůli jediné scéně (srp & vidle) a následnému dialogu:"Promiň, že jsem ti řekla, že jsi píča", "To nic, zasloužila jsem si to". Ano, zasloužila..neboj, nejen ty. ()