Majoslav11

"Sun Tzu said...!" Tretia séria Ikkitousen. Nebyť celkom našliapaného konca tak je to ledva na jednu hviezdu. Opäť sa používajú tie isté prvky z predchádzajúcich dvoch sérií. Približne do polovice veľká nuda. Jednotlivé školy sa už neriešia, tentokrát prišli na rad vzájomné vzťahy medzi postavami. Málo nových postáv, recyklujú sa tie minulé (doslova). Síce je tu takmer dokonalý fan service, ale čo z toho, keď kvalita je tragická. Pre mňa za dve hviezdy. ()

D.Snake

Asi tak prvních 6 dílů to byla nuda. Nějaký ten fan-servis, souboje žádé, příběh nulový. Byl jsem přesvědčen, že se to už k lepšímu nemůže otočit. Opak se ale stal pravdou. Od poloviny to přidalo na obrátkách, příběh se trochu rozjel a dokonce přibylo i nějaké te akce a ecchi momentů. Prostě druhá půlka se mi líbila docela hodně. Samozřejmě nic s hlubokým smyslem nečekejte, ale s tím se už musí počítat. Ikkitousen je koneckonců hlavně o zábavě. Celkově si myslím, že to je lepší než Dragon Destiny, ale pořád horší než 1. série. Hodně tomu tady taky pomohla moje nejoblíbenější postava Ryofu, která mi v DD chyběla. Už se těším na Xtreme Xecutor. 7/10 ()

TaanStari

Great guardians se soustředí na moje nejoblíbenější postavy, Ryomou Shimei a Ryofu Housen. Příběh je horší než v předchozích dvou sériích. Ovšem fan servis je ještě odvážnější a to já dokážu ocenit. ()