Majoslav11

O niečo lepšie ako prvá séria. Animácia priemerná, za to ale dostaneme vyššiu úroveň súbojov. Príbeh neoriginálny a gýčovitý, pre mňa ako povrchného znalca japonskej histórie a mytológie. Všade je neúrekom roztrhnutých šiat, inkontinencie moču, pantsu a ecchi. Ale inak priemer. ()

TaanStari

Zhruba na stejné úrovni jako první série, Dragon destiny má příběh těsně nad úrovní snesitelnosti, zato souboje jsou zajímavější. A OVY patřící k této sérii jsou tak vtipné a nabité fan servisem, že Dragon destiny je moje nejoblíbenější série Ikki tosen. ()

Lorge

DD mi po všech stránkách přišel lepší, než jeho předchůdce. Příběh byl vyloženě bonusem k propracovanějším akčním scénám (krystaly byly úplně zapomenuty a místo toho se přešlo na draky ,), rozšíření charakterů (více prostoru pro milovanou bohyni války Kan-U), více vybuchujícího oblečení. Co víc si člověk může od takovéhle pulpové série přát. Solidní čtyřky... ehm čtyři :) ()

D.Snake

Řekl bych že o něco slabší než 1. série. Příběh i celková atmosféra mi přišla v 1. sérii tak trošku dospělejší, fan-servis zas mnohem odvážnější a provokativnější (mimo OVAčka samozřejmě :-)). Některé prvky se mi ale líbily víc. Byl jsem například rád, že se tentokrát příběh rovnoměrně rozděloval mezi všechny školy a hlavně že hodně prostoru dostala i moje oblíbenkyňe Kan`u. (Zase mi tu ale chybí Ryofu). Další věc co mi pak přišla lepší byly souboje, které byly dobře zvládnuté jak choreograficky, tak animačně. Pak bych ještě vychválil hudbu, především ten song z openingu. No závěrem jen řeknu, že se stejně jako 1. sérka jedná o lehké anime, zaměřené hlavně na akci a ecchi, takže nic příběhově založeného. Prostě čirá zábava ;-) 6.5/10 ()